Връщане на основни настройки

Face_BG_Book

Registered
Имам следния въпрос.

Имам форум в който са слагани какви ли не модули и всичко е объркано.
Форума си върви нормално - регистрации, писане, качване... Но искам да го върна в първоначалния си вид без да увредя информацията вътре.
Тя не е много, но ако я изтрия и заместя с нов форум ще омаловажа работата на другите потребители.

Въпроса ми е - Ако заместя сегашните файлове със оригиналните ще стане ли номера да запазя информацията и да премахна модулите?

И ако не става по този лесен начин, как би могло да стане? :)
 
Ми зависи тези модули доколко са преправили форумът но аз мисля, че няма да има проблем.
Нищо не ти пречи да пробваш като запазиш сегашните файлове настрани и после сложиш другите.
Ако нещо се обърка връщаш.
По ринцип когато се слагат модули във форумните системи то тези модули само добавят полета в таблицата или създават нови таблици .
Те не прамахват старите таблици или полета.
Ето защо би трябвало чрез смяна на файовете всичко да работи постарому.
Пробвай.
 
Ами ... явно някой модули са засегнали базата.

След заместване системата търси някой стари файлове като примерно Resize image, SEO, и други съответно и базата данни.

Форума отива към кофата поради факта че в нета тези модули вече немогат да се намерят за жалост.

Вече ще си имам бележка не само за бекъп база данни ами и за файлова система. :)
 
Дано не си го изтрил.

Тези неща който казваш че ги търси от админ панела се трият. Админ панела- Система-Администраторски панел

Ако не могат да се изтрият ги изключи, няма да пречат на работата на форума. По-нататък може да се занимаеш да ги търсиш и да ги изтриеш.

Нещата който ти трябват от стария форум са SQL база данни, config.php, папка files и папка imаges. Естествено и същия темплейт.

След като ги оправиш тези неща, не забравяй да изтриеш бисквитките изчистиш кеша ... за по сигурно в папка chache изтри всичко освен index.html и .htaccess файла.

Успех. :?:
 

Горе