Линкове на БГ и друго..

sle

Registered
Здравейте имам 2 въпроса.Първо направих в сайта си линковете да се изписват на БГ език. Това по добре ли е за оптимизацята на Българската част от потребителите при откриване?

И също искам да ви питам понеже от 1-2 месеца както започна да се пооправя времето и да идва лятото от 1500 гоогле вече имам по едва 700-800 ? Нормално ли е ? При вас има ли спад??
 
sle каза:
Здравейте имам 2 въпроса.Първо направих в сайта си линковете да се изписват на БГ език. Това по добре ли е за оптимизацята на Българската част от потребителите при откриване?

И също искам да ви питам понеже от 1-2 месеца както започна да се пооправя времето и да идва лятото от 1500 гоогле вече имам по едва 700-800 ? Нормално ли е ? При вас има ли спад??
Какво общо имат сезоните :D :D
 
ами доста по малко хора седят пред компютрите си .. включително и аз :)
 
explozen каза:
Какво общо имат сезоните :D :D

В някои ниши има огромно значение сезоните. Примерно лятото по-малко хора търсят "зимна шапка". Или пък след баловете много малко хора търсят "бални рокли" и т.н.

Иначе: скоро имаше Penguin update 2.0 на Гугъл. Това може да е поразило сайта ти, и да е паднал с няколко позиции. Провери си ключовите думи.
Също така, ако сега си сменил линковете, също е възможно да си паднал в SERP-а.
 

Горе