Проблем с базата данни и phpbb 3.0.12

Kopu

Registered
Здравейте, опитвам се да инсталирам новия phpbb3, но не става, дава ми следната грешка:

Фатална грешка е засечена при инсталацията. Може би избрания потребител няма права за създава таблици или вмъкване на информация в базата данни. Повече информация ще намерите долу.

[sql]install_install.php [ 1177 ]
SQL : CREATE TABLE phpbb_attachments ( attach_id mediumint(8) UNSIGNED NOT NULL auto_increment, post_msg_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, topic_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, in_message tinyint(1) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, poster_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, is_orphan tinyint(1) UNSIGNED DEFAULT '1' NOT NULL, physical_filename varchar(255) DEFAULT '' NOT NULL, real_filename varchar(255) DEFAULT '' NOT NULL, download_count mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, attach_comment text NOT NULL, extension varchar(100) DEFAULT '' NOT NULL, mimetype varchar(100) DEFAULT '' NOT NULL, filesize int(20) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, filetime int(11) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, thumbnail tinyint(1) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, PRIMARY KEY (attach_id), KEY filetime (filetime), KEY post_msg_id (post_msg_id), KEY topic_id (topic_id), KEY poster_id (poster_id), KEY is_orphan (is_orphan) ) CHARACTER SET `utf8` COLLATE `utf8_bin`
Table 'phpbb_attachments' already exists[/sql]

Като съм задал всички права на потребителя на базата данни. Дали не е някакъв бъг със самия форум ?
 
Влизаш в phpmyadmin и триеш всички таблици от базата данни и инсталираш наново :)
Тази таблица вече съществува и за това ти дава тази грешка.
Код:
Table 'phpbb_attachments' already exists
 
Msecurity каза:
Влизаш в phpmyadmin и триеш всички таблици от базата данни и инсталираш наново :)
Тази таблица вече съществува и за това ти дава тази грешка.
Код:
Table 'phpbb_attachments' already exists

Те се създават отново и отново ми дава грешка
 
Kopu каза:
Msecurity каза:
Влизаш в phpmyadmin и триеш всички таблици от базата данни и инсталираш наново :)
Тази таблица вече съществува и за това ти дава тази грешка.
Код:
Table 'phpbb_attachments' already exists

Те се създават отново и отново ми дава грешка

Хммм я дай SQL файла да го погледнем... или ти сам провери да не би да е въведена 2 пъти тази таблица да се добавя...
 

Горе