- Въпрос за изплащане от Adsense
WT форуми -> Пари от интернет -> Въпрос за изплащане от Adsense
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
montana
Потребител
Потребител

Support: 2
Bonus: 3
Мнение 09/02/2014 5:01 pm     Въпрос за изплащане от Adsense Отговорете с цитат

Здравейте, имам натрупани около 80 евро в профила, но не знам как стоят нещата с изплащането и данъците към НАП.

Значи в момента съм на работа като държавен служител.
Как е най-добре да получа плащането и трябва ли да го декларирам, какви такси се плащат и дали ще имам проблеми в работата?
Или по-добре да продам профила за 50 евро примерно и да не се занимавам?

Нека пишат само запознати хора!

Благодаря предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
montana
Потребител
Потребител

Мнение 11/02/2014 12:35 pm      Отговорете с цитат

Никой ли не взима пари от Adsense Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vinsbg
Редовен
Редовен

Support: 51
Bonus: 87
Мнение 11/02/2014 2:43 pm      Отговорете с цитат

Виж тази тема ... малко е стара, но има информация в нея.
Върнете се в началото
montana
Потребител
Потребител

Мнение 11/02/2014 3:16 pm      Отговорете с цитат

Темата я гледах, но е от преди 5 години, а сега нещата може да са по-различни. Реших, че в този сайт има много хора занимаващи се с адсенс , ама ... никой не пише
Върнете се в началото
vinsbg
Редовен
Редовен

Support: 51
Bonus: 87
Мнение 11/02/2014 3:25 pm      Отговорете с цитат

Дохода е доход като всеки останал и подлежи на подаване на данъчна декларация + плащане на данък. Това е..
Ако искаш подаваш декларация и плащаш 10% мисля, че е. Ако не ти се разправя да подаваш декларация не подаваш и не плащаш Smile
Върнете се в началото
eros
Потребител
Потребител

Support: 5
Bonus: 8
Мнение 11/02/2014 3:51 pm      Отговорете с цитат

За такава сума според мойте скромни наблюдения - няма смисъл. Ако взимаш вече над 500 евро - има. От любопитство на каква държавна работа си ? Smile
Върнете се в началото
montana
Потребител
Потребител

Мнение 11/02/2014 4:02 pm      Отговорете с цитат

eros написа:
За такава сума според мойте скромни наблюдения - няма смисъл. Ако взимаш вече над 500 евро - има. От любопитство на каква държавна работа си ? Smile

Демек да взимам ли парите и да не подавам никъде нищо или да си ги оставя в профила и да не се занимавам??

Цитат:
От любопитство на каква държавна работа си ? Smile

Въпрос за изплащане от Adsense

Последната промяна е направена от montana на 11/02/2014 5:59 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
admin
Активен
Активен

Support: 224
Bonus: 474
Мнение 11/02/2014 4:37 pm     Re: Въпрос за изплащане от Adsense Отговорете с цитат

montana написа:
Здравейте, имам натрупани около 80 евро в профила, но не знам как стоят нещата с изплащането и данъците към НАП.

Значи в момента съм на работа като държавен служител.
Как е най-добре да получа плащането и трябва ли да го декларирам, какви такси се плащат и дали ще имам проблеми в работата?
Или по-добре да продам профила за 50 евро примерно и да не се занимавам?

Нека пишат само запознати хора!

Благодаря предварително.

В България нали пращаха с уестърнюниън?
там какво има да подаваш. Пощенски запис получаваш и никой не дава на никой обяснение какво си получил.
Те затова и го пращат така.
Иначе аз получавам плащания по банков път но си направих специално банкова сметка в чуждестранна банка и не се занимавам с булгаристански закони където за няколко стотин евро се иска 1т тона хартия да изпишеш и накрая като платиш половината за данъци ще се окаже че пак си в нарушение някакво.
Върнете се в началото
montana
Потребител
Потребител

Мнение 11/02/2014 6:10 pm      Отговорете с цитат

Значи през уестърн юниън няма да има проблем? А трябва ли да се регистрирам нещо или направо в профила на адсенс си пиша името и готово?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Пари от интернет Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети