Оптимизация на сайта и валидиране :)

girlft

Registered
Добър ден , на скоро научих че е хубаво за сеото сайта да е валедиран :)
Не знам колко е вярно надявам се да кажете вие :) и за бързо зареждане.
Не знам дали трябва това да е раздела благодаря на модератора ако измести темата.

Значи валидирам си сайта и ми излиза следните грешки при /div/ :(


Код:
 document type does not allow element "div" here; missing one of "object", "applet", "map", "iframe", "button", "ins", "del" start-tag

===========================


document type does not allow element "div" here; missing one of "object", "applet", "map", "iframe", "button", "ins", "del" start-tag



Моля да помогне някой , ако е имал същият проблем и го е решил , спазвам от долу точните оказания но нещо не става :) имам само 5 ерора в сайта си!
 
girlft каза:
Добър ден , на скоро научих че е хубаво за сеото сайта да е валедиран :)
Не знам колко е вярно надявам се да кажете вие :) и за бързо зареждане.
Не знам дали трябва това да е раздела благодаря на модератора ако измести темата.

Значи валидирам си сайта и ми излиза следните грешки при /div/ :(


Код:
 document type does not allow element "div" here; missing one of "object", "applet", "map", "iframe", "button", "ins", "del" start-tag

===========================


document type does not allow element "div" here; missing one of "object", "applet", "map", "iframe", "button", "ins", "del" start-tag



Моля да помогне някой , ако е имал същият проблем и го е решил , спазвам от долу точните оказания но нещо не става :) имам само 5 ерора в сайта си!
Това, че имаш 5 грешки 'само' не означава, че кат оправиш една няма да се появят още 5 :)
От опит ти го казвам, защото ми се е случвало.

По другия ти въпрос - само с описанието на грешката няма как да се помогне. Не знаем, къде и как е ползван <div>-a и т.н.
 
Просто ползваш <DIV> (който е блоков елемент) в някой (не блоков, или просто inline[/b] елемент като span, h2 и прочие ).
 

Горе