Как да инсталирам PHP-Fusion на freehostia.com?

FestarBG

Registered
Може ли някой подробно да ми обясни как да го инсталирам там?Намерих файловия мениджър но незнам дали и трябва ли да кача всеки файл един по един... :D
 
FestarBG каза:
Може ли някой подробно да ми обясни как да го инсталирам там?Намерих файловия мениджър но незнам дали и трябва ли да кача всеки файл един по един... :D
Не ми е ясно защо един по един..
Качваш сичките и инсталваш..
 
или отваряш примерно My computer=> в адрес пишеш ftp://yourdomain.com и тама вкарваш парола и потребител с които си на хоста и си готов после copy & paste
 
Инсталирах си FileZilla и давам да си направя нов сайт с който да се свържа.Пишя си името и паса и ааунта ама ми дава:

Състояние: Свързвам се с spaceplatinum.freehostia.com ...
Състояние: Връзката изградена spaceplatinum.freehostia.com. Чакам съобщението за влизане...
Отговор: 220 ProFTPD 1.2.9 Server (ProFTPD) [hex15.freehostia.com]
Команда: USER milmil47
Отговор: 331 Password required for milmil47.
Команда: PASS *******
Отговор: 530 Login incorrect.
Грешка: Не мога да се свържа!
 
Въвел си грешна парола. Влез в контролния панел и я смени от ftp мениджъра и пак опитай да се свържеш, но с новата парола :)
 
Състояние: Свързвам се с spaceplatinum.freehostia.com ...
Състояние: Връзката изградена spaceplatinum.freehostia.com. Чакам съобщението за влизане...
Отговор: 220 ProFTPD 1.2.9 Server (ProFTPD) [hex15.freehostia.com]
Команда: USER milmil47
Отговор: 331 Password required for milmil47.
Команда: PASS ********
Отговор: 530 Login incorrect.
Грешка: Не мога да се свържа!

След като промених паролата от Файловия Мениджър и в Файл Зилата... :(
 
animatora каза:
или отваряш примерно My computer=> в адрес пишеш ftp://yourdomain.com и тама вкарваш парола и потребител с които си на хоста и си готов после copy & paste
Ползвай това което ти каза animatora.. :)
 

Горе