Син екран

koko13

Registered
От много отдавна лаптопа ми показва син екран. От около 1 година или повече - всеки ден поне по веднъж. Защо се получава това и как да предотвратя проблема? С windows 7 64bit съм
DSC_0113.jpg
 
http://www.faultwire.com/solutions-fatal_error/A-process-or-thread-crucial-to-system-operation-has-0x000000F4-*1241.html

Ако не знаеш английски, драсни да ти обясним. :)
 
Проблема е хардуерен, най-вероятно от харда или драйвъри, а може и от ОС-ма. Ъпдейт на всички драйвъри и ако не се оправи, може да свалиш програма за проверяване дали харда е наред, а ако изпише, че всичко е ок - преинсталирай. Ако и след преинсталация не се оправи, то значи 99% е харда.
 
Какво имате в предвид, че е от харда? Защото след преинстал пак си го има проблема..
 
Харда може да му е време за смяна, може да е започнал да дава грешки. Пробвай да откачиш и да закачиш кабела на харда, а ако си късметлия може да се оправи.
 
В C:\Windows\Minidump трябва да имаш *.mdmp файлчета. Качи някъде последите три, да ги анализираме.
 
koko13 каза:
От много отдавна лаптопа ми показва син екран. От около 1 година или повече - всеки ден поне по веднъж. Защо се получава това и как да предотвратя проблема? С windows 7 64bit съм
DSC_0113.jpg

Преди 2-3 седмици и аз го иамх същия проблем. Проблема беше заради една програма. Преинсталирай го пак или ми пиши на лс за да ти дам скайп и да ти помогна и след това ще го пробваш само с драйвери как работи,ако няма проблем инсталирваш 1-вата програма,ако няма 2-рата и т.н. Чакай поне 1-2 дена. Аз така направих и разбрах откъде е проблема... Избора си е твой :) !
 

Горе