- X и Y на мишка се сменят сами?!
WT форуми -> Софтуер Хардуер -> X и Y на мишка се сменят сами?!
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
kriss
Активен
Активен

Support: 148
Bonus: 296
Мнение 10/11/2014 1:38 am     X и Y на мишка се сменят сами?! Отговорете с цитат

Здравейте,
имам мишка a4tech g9-500f (безжична). До днес всичко окей - днес по едно време както си цъках изведнъж започна да ходи където си иска. В последствие разбрах, че за x използва y и обратното (тоест като мърдам нагоре-надолу мърда наляво-надясно и обратното). Махах драйвери/софтуери и като махнах всичко (including драйвера на мишката) и изкарах receivera и след няколко минути го вкарах, автоматично ми сложи драйвър на мишката и се оправи ?! Сега пак се прецака но не става по същия начин. Това което забелязах е, че е проблем при тази мишка само - с друга е ок, както и с тъчпада.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DarkAngelOfhope
Потребител
Потребител

Support: 37
Bonus: 37
Мнение 10/11/2014 11:05 pm      Отговорете с цитат

Аз имам a4tech x7 oscar xl755 (или нещо такова) и на два пъти ми се е случвало курсора да се движи само по "Y" и проблема си го репавах като я ударя 2-3 пъти странично в масата, да и се намести сензора малко Very Happy последните няколко седмици нямам проблеми Very Happy

btw има едни стари фотоапарати на sony които даваха грешка (не помня номера на грешката) и не можеха да фокусират и при тях проблема се оправяше по подобен начин ... изключва се апарата , маха му се батерията и се почуква леко в 4-те ъгъла на твърда повърхност и грешката изчезва Razz

edit: ако пробваш моя метод да не изпраскаш мишката яко в масата и съвсем да откаже Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
jackadvert
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 20/11/2014 10:05 am      Отговорете с цитат

Блaгодaря предвaрително!

A-a имaм и още един въпрос:
Ще имa ли Warcraft 4 ?

Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Софтуер Хардуер Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети