Модератори

Статус
Not open for further replies.

dakata__92

Super Moderator
Тъй като БОТА simona не дава право да му отговарям но дава линк към този раздел и питанията ми ще задам тук. Та по усмотрение на някой от модераторите получих забележка, както и да е но интересното е че цитирам "Това е десетата ВИ забележка!!!". Като е десетата ми забележка какви наказания следват? :D
19:41 12-12-2014
15:45 30-11-2014
23:06 06-11-2014
13:51 14-08-2012
7:55 11-07-2012
22:06 11-04-2012
23:13 16-02-2012
23:43 15-02-2012
16:35 11-11-2011
9:20 19-10-2011

Регистриран съм на: 02/08/2011 9:24 pm

Та последните ми две забележки, са как да кажа смешни. Пред последната:
Забранено е да се UP-ват теми с безсмислени мнения.
Третира се като спам.
Моля, прочетете правилата.
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=127360

Това е проблемната тема. Та на 29/11/2014 2:04 pm създадох темата, а на 30/11/2014 11:34 am ми е последният коментар по нея, тоест ден по-късно. Та питането ми е да копирам въпроса от темата и нова да създам ли и как да покажа на абонатите, че мнението по тази тема и до днес ме интересува? БЕЗСМИСЛЕНО е да задам същият въпрос дали без проблем ще ми минават спокойно $_POST и $_GET заявките... Вероятно ще е нужно създаването на нова тема която също се третира като спам... Последната ми забележка е меко казано смешна, при положение, че темите на въпросното лице не са ми проблемни изобщо за което и му отговарям бец проблем по проблемните му теми.
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=127415 това е линка на забележката а самата тя е :
В правилата е ясно записано, че точките не могат да бъдат коментирани.
Не можете да изисквате точки, да обвинявате или да претендирате.

Моля прочетете правилата и внимавайте в изказванията си във форума и в чужди теми.
Ако имате неизяснени отношения с даден потребител, моля, не ги изяснявайте във форума.

Това е десетата Ви забележка!!!

Не съм изискал точка от никой директно или индиректно, че да ми се прави забележка. Мнението ми е изтрито и да реално, бе ЛЕКО двусмислено написано, за хора, които търсят задната мисъл. Никой не е прочел поста или вникнал в него, че реално не можем да помогнем на някой, който пита общ въпрос от типа
pro12 каза:
Имам още един проблем но с падащо меню защо под ие не ми излизат под менютата като не съм правил промяна от вера
в същата тема, на която е решен проблема и да очаква смислен отговор. :shock: Защо неговото мнение не се третира, като спам? Защо не се премести мнението му или не се изтрие, когато дори не е в правилният раздел? С потребителя нямам никакъв проблем за изясняване, просто защото никъде не виждам модератор да напише нещо от сорта на давайте повече информация и така нататък. Обясних на човека, че не сме гадатели и да поставя повече код за да можем да му помогнем. Аз самият търся често помощ и когато съм компетентен да отговоря на някой го правя, защото знам какво е да стойиш и да се чудиш. http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=127369&postdays=0&postorder=asc&start=36 Тук също му казвам на места дай код за да ти помогнем, обясни ни за да ти отговорим и човека го прави. Мен лично повече ме засяга забележката поради структорирането и. Почти всички останали забележки са ми от типа лош избор на заглавие и ок там няма проблем защото реално се търси СЕО а и трябва да е по-разбираемо. Та минах увода изложих си част от доказателството и ще премина на заклячителните въпроси.
Къде са модераторите? Кои са те? Има ли някъде място, където са обявени? Защо не пишат из темите, а само цензурират без право на обжалване? За толкова години нито един абонат не съм нападнал или съм накърнил достойнството на някой, за да ми се прави забележка от типът на искаш си точка. За какво ми е? Тениска ли ще получа при 100 събрани точки, че да бързам за някъде с моите 71 от 2011 насам? :idea: Дано не получа Бан от форума заради така зададените ми въпроси, тъй като реално погледнато не желая такъв. Харесвам форума, но някой модератори явно не мерят с едни везни навсякъде.
 
Колега прегледах забележките и не виждам никакъв проблем с тях.
Просто забележки.
да го наречем даже "бележки".
Провиненията нямаш.
грешен раздел , лошо заглавие или упване на тема или двусмислено мнение.
Е те такива. Нищо лошо и ги виждаш само ти.
Не са някакво обществено достояние.


Но наистина са над 10 и понякога се повтарят.
Опитай се просто тези бележки да ги преглеждаш и да спазваш доколкото може .
правилата независимо дали са хубави или лоши се отнасят за всички.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе