- Лаптоп Amilo Pa 3553
WT форуми -> Софтуер Хардуер -> Лаптоп Amilo Pa 3553
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
emcuemnecu
Редовен
Редовен

Support: 14
Bonus: 25
Мнение 18/12/2014 3:30 pm     Лаптоп Amilo Pa 3553 Отговорете с цитат

Здравейте.Възможно ли е модел лаптоп Amilo Pa 3553 според данни на чужд форум американски, то този лаптоп не е съвместим да работи с windows 7?
Когато го купих беше със WINDOWS VISTA но го замених с windows 7.
Драйвери всичко има и работи с изключение на клавиатурата не работещи клавишни комбинации и че когато заспи не иска да се събуди,екрана стои черен.

Как мислите ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dakata__92
Активен
Активен

Support: 119
Bonus: 231
Мнение 18/12/2014 4:00 pm     Re: Лаптоп Amilo Pa 3553 Отговорете с цитат

emcuemnecu написа:
Здравейте.Възможно ли е модел лаптоп Amilo Pa 3553 според данни на чужд форум американски, то този лаптоп не е съвместим да работи с windows 7?
Когато го купих беше със WINDOWS VISTA но го замених с windows 7.
Драйвери всичко има и работи с изключение на клавиатурата не работещи клавишни комбинации и че когато заспи не иска да се събуди,екрана стои черен.

Как мислите ?

Мисля, че си е съвместим, просто не си изтеглил пълните пакети на драйверите когато си го преинсталкал. При 4 GB RAM не виждам проблем да е със 7.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
emcuemnecu
Редовен
Редовен

Мнение 18/12/2014 5:16 pm      Отговорете с цитат

Тогава не знам къде е проблема ? При проверка на драйвер ми показва че всичко е налично но звука от време на време насича, се едно влачи.
+ По-горе проблемите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dakata__92
Активен
Активен

Support: 119
Bonus: 231
Мнение 18/12/2014 5:57 pm      Отговорете с цитат

emcuemnecu написа:
Тогава не знам къде е проблема ? При проверка на драйвер ми показва че всичко е налично но звука от време на време насича, се едно влачи.
+ По-горе проблемите.

Ммм по-скоро е заради драйверите проблема. Значи преинстални ги с други. Изтегли ги от официалният сайт на лаптопа. Smile
Върнете се в началото
emcuemnecu
Редовен
Редовен

Мнение 18/12/2014 6:01 pm      Отговорете с цитат

В официалния сайт са дадени характеристики само до Vista?
..Ами сега?
Върнете се в началото
teroristd
Редовен
Редовен

Support: 82
Bonus: 176
Мнение 18/12/2014 7:34 pm      Отговорете с цитат

Ако потърсиш в гугъл amilo pa 3553 drivers windows 7 излизат драйвери, но според мен твоите проблеми не са в драйверите. Например черният екран като заспи е настройка на самия windows. Можеш да си го направиш с различен бутон да се буди или изобщо да не заспива. Не работещи клавишни комбинации, това не го схващам. За клавиатурата не ти трябват драйвери за да работи. Например ако нямаш операционна система или имаш само дос клавиатурата пак си работи. За звука трябва драйвер, но ако нямаш то изобщо няма да имаш звук. Не съм чувал до сега заради драйвер да влачи. По скоро проблема със звука да се дължи на липса на кодеци. Също така не знам каква седмица ползваш може да не е читава.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Софтуер Хардуер Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети