- Извличане на даден резултат
WT форуми -> Flash / AS -> Извличане на даден резултат
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
haus
Потребител
Потребител

Support: 5
Bonus: 13
Мнение 29/03/2015 3:21 pm     Извличане на даден резултат Отговорете с цитат

Незнам дали темата е на правилното място и заглавието дали е подходящо но имам един въпрос може ли да стане примерно от една FLASH игра да взема данните примерно имам игра и искам да свържа FLASH играта със нея (например игра със стрелба като победяя във флаш играта точките който спечеля точките да се добавят към самата ми игра ) възможно л ие да стане това и ако е да как ще стане Rolling Eyes Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joTunkiq
Активен
Активен

Support: 124
Bonus: 248
Мнение 29/03/2015 10:46 pm      Отговорете с цитат

Играта php/mysql ли е ? или някаква друга технология ?

Не знам дали при други технологии е така, но предполагам че принципа е един и същ.

Трябва ти флаш клипа, който ще извършва анимацията(битката) и трябва с АС2/АС3 да направиш някаква функция, която да праща до файл update.php или друг и ТОЙ вече да ъпдейтва информацията.

А относно как да подам информация за героите в анимацията(битката) на флаш ? - използвай xml или руут променливи или както се водиха там(_root.sila:String = 'mnogo sila'; -> нещо такова беше) Smile Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Flash / AS Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети