Търсачка за хора

dakata__92

Super Moderator
Драснах една системка за търсене на хора. Това е много малка част от нея. Кажете мнение по темата и дали Вие или Ваши приятели се намирят в нея. :)
 
djman каза:
Да, намира се всичко, но... каква би била ползата? :)
Мммм огромна. Това е само модул от това което разработвам от няколко години. Реално това е само прашинка. 8)
 
Яко. Сигурно наистина има смисъл, но това, което си дал (и което коментирам) - питам - каква би била ползата? :)
 
djman каза:
Яко. Сигурно наистина има смисъл, но това, което си дал (и което коментирам) - питам - каква би била ползата? :)
Няма как да ти опиша за какво го ползвам. Да кажем, че ако започна да обеснявам ще ти стане ясно. Основно казано ако бензина е гориво, то това не означава, че двигателят е 2000 кубика. :)
 
djman каза:
Ех, колко потайно... А аз имам
Ммм зависи за какво точно те интересува. :) Повярвай ми ако постна всичко то ще полудее народа :D
 
Към системета има много голям интерес, но хората явно неразбират смисълът и.... Неможе такава информация да е налична в интернет.... Не е правилно, но уви явно само частни дедективи се чудят как става номера....
 
Аз ако попитам нещо, ти пак ще говориш за супер големия и таен проект... :/ Ама 'айде, ще се пробвам за трети път: как такава информация би навредила на някого? Дай пример. :) "Имам име и искам да видя от кой град е"?
 
djman каза:
Аз ако попитам нещо, ти пак ще говориш за супер големия и таен проект... :/ Ама 'айде, ще се пробвам за трети път: как такава информация би навредила на някого? Дай пример. :) "Имам име и искам да видя от кой град е"?
Ммм да кажем, че ако търся някого ще имам безброй много точки за да го открия. Реално за човек когото не познавам с много малко информация за него мога да открия много и ако съм частен дедектив ще го открия. Номера на лични карти и всякакви лични данни могат да бъдат открити. Е не всеки път но много информация може да се открие за даден човек в интернет без дори да го познаваш. За Вас и нас може да не е кой знае какво, но за хора, измамници, това е като телефонният указател за нашумелите телефонни измами. Да кажем, че почти всичко на личната ви карта може да се открие, като номерът и е най-труден за намиране. От там нататък ако сте си набелязали жертва без проблем срещу 100 лева (не съм сигурен в Господари на Ефира за колко я купиха или беше БТВ репортер) правиш една фалшива карта и теглиш бързи кредити онлайн. Това е само част от нещата според мен, с които злонамерени хора могат да правят измами. Това е просто модул, който написах скоро и е едно просто демо. Дори само за минимални роднински справки да се ползва, то пак ще върши работа.

uphero каза:
Живота е твърде кратък за да го пропиляваш.
Живота си го пропиляват хора, които нямат цел.
 
[...] срещу 100 лева (не съм сигурен в Господари на Ефира за колко я купиха или беше БТВ репортер) правиш една фалшива карта [...]
По 400 лева са. :D
 
gLaVoReZa каза:
[...] срещу 100 лева (не съм сигурен в Господари на Ефира за колко я купиха или беше БТВ репортер) правиш една фалшива карта [...]
По 400 лева са. :D
1000 да изтегли 600 са му печалба :D
 
Да, ама това са загубени работи. Най-простото е да снимаш дебитната карта на някой богат човек и печелиш играта. :D
 
gLaVoReZa каза:
Да, ама това са загубени работи. Най-простото е да снимаш дебитната карта на някой богат човек и печелиш играта. :D
Хехехе и ти си прав. Ммм незнам, но за мен нашата държава, няма никаква култура в web пространството.
 

Горе