- Драйвъри
WT форуми -> Софтуер Хардуер -> Драйвъри
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
dakata__92
Активен
Активен

Support: 121
Bonus: 235
Мнение 10/11/2015 9:05 pm     Драйвъри Отговорете с цитат

Колеги, имам така завъртян въпрос. Възможно ли е ако имам вече инсталирани драйвъри на лаптопа или настолната машина, да ги сваля и запиша на диск от компютъра? Смисъл исам примерно да обновя операционната система на компютър, но не ми се търсят драйвърите в нета. Интересува ме, дали щом в момента ги имам качени на машината, мога с някоя програма да ги запиша на диск или флашка и след това да ги инсталирам наново?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
uphero
Потребител
Потребител

Support: 31
Bonus: 62
Мнение 10/11/2015 9:24 pm      Отговорете с цитат

http://www.iobit.com/en/driver-booster.php
Има и сумати и ключове за про версията из форумите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Revelation
Потребител
Потребител

Support: 56
Bonus: 112
Мнение 10/11/2015 10:03 pm      Отговорете с цитат

От доста време вече, сайтовете на производителя на лаптопите предоставят драйвъри за съответния модел. Така че, там можеш да намериш драйвърите за лаптопа.

За настолна машина, според името на интерфейса можеш да намериш различните драйвъри.
Върнете се в началото
dakata__92
Активен
Активен

Мнение 10/11/2015 10:07 pm      Отговорете с цитат

Revelation написа:
От доста време вече, сайтовете на производителя на лаптопите предоставят драйвъри за съответния модел. Така че, там можеш да намериш драйвърите за лаптопа.

За настолна машина, според името на интерфейса можеш да намериш различните драйвъри.

То това е ясно. Просто ме интересува, дали е възможно ако ги имам инсталирани на машината да ги запиша и след това отново да мога да ги използвам. Примерно за стари компове не ми се търси някой всеизвестно неизвестен драйвър на някоя дънна платка от 1000 и балканската. Very Happy
Върнете се в началото
Revelation
Потребител
Потребител

Мнение 10/11/2015 10:14 pm      Отговорете с цитат

dakata__92 написа:
Revelation написа:

То това е ясно. Просто ме интересува, дали е възможно ако ги имам инсталирани на машината да ги запиша и след това отново да мога да ги използвам. Примерно за стари компове не ми се търси някой всеизвестно неизвестен драйвър на някоя дънна платка от 1000 и балканската. Very Happy

Едва ли ще можеш. Все пак се записват и данни в регистрите, които едва ли ще разбереш кои точно са.
Върнете се в началото
dakata__92
Активен
Активен

Мнение 10/11/2015 10:34 pm      Отговорете с цитат

Revelation написа:
dakata__92 написа:
Revelation написа:

Едва ли ще можеш. Все пак се записват и данни в регистрите, които едва ли ще разбереш кои точно са.

Викаш Run->regedit е загубена кауза а Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
Revelation
Потребител
Потребител

Мнение 10/11/2015 10:43 pm      Отговорете с цитат

Изгубена е, защото не знаеш съответния драйвър в кои и колко точно регистъра е правил записи. Ако си супер про, опитай, но се съмнявам.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Софтуер Хардуер Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети