Промяна по дизайна на темплейта

Access

Registered
Системата е рекскарт. Искам да променя този жълт цвят и евентуално формата на заоблените правоъгълници на темплейта.

112233.jpg
 
Ако имаш FIREBUG на браузера много лесно ще можеш да видиш във какви точно CSS файлове се намират.
 
Като дам проверка на елемента чрез опера и ме завежда във файла на надписа който е върху правоъгълника...
 
За всеки случай си пази копие на досегашния CSS файл- ако нещо объркаш да можеш да почнеш отначало.
За заоблянето -където пише бордер-радиус -там променяй стойностите на пикселите, или направо трий.
За цвета също-не знам на какъв редактор за код работиш но трябва да има диаграма за цветовете откъдето да видиш кода на избрания от тебе цвят
Лично на мене ми е най удобно файърфокс със Файърбъг за изследване на кода а за писане на HTML и CSS използвам Webuilder 2015
 
намерих го и направо промених нещата от images папката :)
как да добавя на заглавната страница допълнителен прозорец посредата за да си поставя избрана от мен информация, защото от админ панела имам ограничение.
 
Как ограничение?
От админ панела би трябвало да има възможност за добавяне на модули
със собствен HTML
Аз наскоро си играх със такъв Опенкарт но и при другите системи трябва да има
Другата възможност е на готов модул да му промениш HTML който съдържа и чрез CSS да му промениш позиционирането
Но тука вече има рискове и трябва съвсем конкретно да се експериментира на конкретната инсталация на локалната машина най-добре.
 

Горе