Някои копчета на клавиатурата не работят

respec7_m3

Registered
Някои копчета от клавиатурата ми не работят от 1-2 месеца. Първоначално не обръщах кой знае какво внимание, но вече почнаха доста да ме дразнят, лаптопа ми е Acer Aspire E5-572G на около година е.
c90bf3240d1f56d1.png

Оградените копчета в зелено работят, а другите не. Преинсталирах драйвери няколко пъти, но без резултат. Искам да отбележа, че копчетата спряха да работят отведнъж не по отделно. Не са блъскани, не са заливани с вода, лаптопа не е разглобяван. Според мен проблема не е хардуерен, а се получава някакъв конфликт, но все пак изкажете мнение и вие?
 
За първи път чувам за подобно нещо. Аз лично бих направил преинсталация на операционната система и ако не се оправи значи проблема е хардуерен.
 
Първо си преинсталирай всичките драйвъри. Преди време на приятел не му работеха част от тези копчета и Fn + комбинациите им. След преинстал на всички драйвъри свалени от сайта на производителя на лаптопа всичко се оправи. Още си бачкат. Следващият варянт е да си преинсталнеш ОС и чак тогава е напълно вероятно проблема да се окаже хардуерен. :)
 
dakata__92 каза:
Първо си преинсталирай всичките драйвъри. Преди време на приятел не му работеха част от тези копчета и Fn + комбинациите им. След преинстал на всички драйвъри свалени от сайта на производителя на лаптопа всичко се оправи. Още си бачкат. Следващият варянт е да си преинсталнеш ОС и чак тогава е напълно вероятно проблема да се окаже хардуерен. :)
Точно такъв е и моя проблем. Не ми работят и fn комбинациите с тези копчета, след малко ще преинсталирам всички драйвери :)
 

Горе