Wordpress - Adsense

desita74

Registered
Здравейте, от два дена не ми се появяват реклами Гугъл в сайта направен с Wordpress. Темата е стара, но не искам да я сменям. Как точно да си реша проблема така, че реклами гугъл да се появят отново. Опитах с инсталиране на няколко плъгина но не излизат рекламите. Темата е WP MAX. Интересното, че като сменя темата рекламите се появяват.
 
аз имам 4 сайта на wordpres и на всичките изчезнаха рекламите гугъл, а не съм пипала нищо. Явно някаква политика на Гугъл към платформата има защото не е само при мене така. Обаче как да си реша проблема - това е въпроса?
 
Едва ли има някаква политика относно платформата. Сигурна ли сте, че не нарушавате по някакъв начин ToS.
 
Както писах по-горе имам 4 сайта на wordpres и рекламите са на 3 различни adsense профила. Направих експеримент и смених темата и рекламите се появяват, но аз не искам да сменям темата.
 
Провери си javascript-овете на темата.. може някой да блокира показването.

Пак ще попитам нещо в конзолата в гугъл? Някакви грешки, съобщения и т.н?

Нещо в developer конзолата на браузера?

Също така има вероятност някой плугин да прави проблем...

https://wpadvancedads.com/manual/ads-not-showing-up/

Според гугъл Wordpress може да модифицира и кода на рекламите АКО се пусне директно в editor box-a.
https://support.google.com/adsense/answer/6397960
 
От темата е . Смених няколко теми и рекламите си излизат. Не знам какво и стана на тази тема. Инсталирах на поддомейн чиста инсталация без плъгини (само темата) и рекламите не излизат. И ръчно вкарвам кода в режим на редакция в админа и не искат да се появят. И пак сменям темите на този поддомейн и рекламите си излизат.
 
desita74 каза:
От темата е . Смених няколко теми и рекламите си излизат. Не знам какво и стана на тази тема. Инсталирах на поддомейн чиста инсталация без плъгини (само темата) и рекламите не излизат. И ръчно вкарвам кода в режим на редакция в админа и не искат да се появят. И пак сменям темите на този поддомейн и рекламите си излизат.

vinsbg каза:
Провери си javascript-овете на темата.. може някой да блокира показването.

Нещо в developer конзолата на браузера?
 

Горе