- Курсове за ИТ
WT форуми -> Дъра-бъра -> Курсове за ИТ
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
dakata__92
Активен
Активен

Support: 115
Bonus: 223
Мнение 29/03/2017 2:06 pm     Курсове за ИТ Отговорете с цитат

Търся си онлайн курсове, за да си изкарам някакъв документ. Дали ще е за PHP или HTML или WEB като цяло нямам претенции, от към предложенията. Въпроса е да са с дистанционна опция и да са що годе на добри цени. Курс за 400 лв ми се вижда много, при положение, че ако е за PHP отдавна имам началните познания (няма да ме научат на много нови неща), а курс за напреднали може но пак ми се ще да е на по-така добра цена. Нямам време да ходя по академии и прочие, нужен ми е документ просто.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vinsbg
Редовен
Редовен

Support: 50
Bonus: 86
Мнение 29/03/2017 3:48 pm      Отговорете с цитат

Какво очакваш от този сертификат, защото ако ще е прсто за сертификат за завършен курс в udemy има хиляди курсове по €10... и получаваш сертификат за завършен курс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dakata__92
Активен
Активен

Мнение 29/03/2017 3:58 pm      Отговорете с цитат

vinsbg написа:
Какво очакваш от този сертификат, защото ако ще е прсто за сертификат за завършен курс в udemy има хиляди курсове по €10... и получаваш сертификат за завършен курс.

Да де ама ми е нужен сертификат от БГ фирма, смисъл трябва ми за обогатяване на автобиографията по ред лични причини. Свободно покривам знанията за доста курсове, но ми е нужен някакъв страничен документ. Сертификат или удостоверение, като ми е нужно да е изцяло онлайн. Смисъл нямам време да ходя на лекции и прочие поради естеството ми на работа в момента.

Карал ли си курсове от там? Как изглеждат сертификатите им? Някаква по-подробна информация за udemy можеш ли да ми дадеш?
Върнете се в началото
vinsbg
Редовен
Редовен

Мнение 29/03/2017 4:18 pm      Отговорете с цитат

Kарал съм курсове да. Курсовете са нормални - видеа. Обща продължителност от 1 до Х часа.

Сертификата е стандартен сертификат... изглежда така
https://support.udemy.com/hc/en-us/article_attachments/217441128/bQMtgg5.jpg

Иначе в такъв случай може да се пробваш от на продукта Наков курсовете, които имат и онлайн форма и са по около 150лв. Също така от време на време виждам, че разни фирми пускат курсове по сайтовете с намаления и ваучери..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dakata__92
Активен
Активен

Мнение 29/03/2017 5:10 pm      Отговорете с цитат

vinsbg написа:
Kарал съм курсове да. Курсовете са нормални - видеа. Обща продължителност от 1 до Х часа.

Иначе в такъв случай може да се пробваш от на продукта Наков курсовете, които имат и онлайн форма и са по около 150лв. Също така от време на време виждам, че разни фирми пускат курсове по сайтовете с намаления и ваучери..

Прави ли се някакъв тест? Може ли да ми снимаш някой от сертификатите си? Как се плаща и прочие? Колко време са курсовете, абе щом си карал от там как се процедира, ако може да ми споделиш! Smile
Върнете се в началото
vinsbg
Редовен
Редовен

Мнение 30/03/2017 6:10 am      Отговорете с цитат

dakata__92 написа:
vinsbg написа:

Прави ли се някакъв тест? Може ли да ми снимаш някой от сертификатите си? Как се плаща и прочие? Колко време са курсовете, абе щом си карал от там как се процедира, ако може да ми споделиш! Smile

Сертификата изглежда точно като този отгоре. Сваля си се на .pdf. Курсовете, които аз съм карал нямаха тестове накрая, а само сертификат за завършване на курса т.е. като се премине целия курс ти се генерира сертификата.

Съмнявам се да има кой знае каква тежест... както и повечето сертификати на подобни не акредитирани фирми и фирмички, които дават сертификати..

Плащането става с пейпал или директно от кредитна/дебитна карта.
Върнете се в началото
dakata__92
Активен
Активен

Мнение 30/03/2017 3:31 pm      Отговорете с цитат

vinsbg написа:
dakata__92 написа:
vinsbg написа:

Сертификата изглежда точно като този отгоре. Сваля си се на .pdf. Курсовете, които аз съм карал нямаха тестове накрая, а само сертификат за завършване на курса т.е. като се премине целия курс ти се генерира сертификата.

Съмнявам се да има кой знае каква тежест... както и повечето сертификати на подобни не акредитирани фирми и фирмички, които дават сертификати..

Плащането става с пейпал или директно от кредитна/дебитна карта.

Тоест си го принтирам аз така ли?
Върнете се в началото
vinsbg
Редовен
Редовен

Мнение 31/03/2017 5:49 am      Отговорете с цитат

Да, след като минат всички лекции ти се генерира от системата.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Дъра-бъра Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети