Курсове за ИТ

dakata__92

Super Moderator
Търся си онлайн курсове, за да си изкарам някакъв документ. Дали ще е за PHP или HTML или WEB като цяло нямам претенции, от към предложенията. Въпроса е да са с дистанционна опция и да са що годе на добри цени. Курс за 400 лв ми се вижда много, при положение, че ако е за PHP отдавна имам началните познания (няма да ме научат на много нови неща), а курс за напреднали може но пак ми се ще да е на по-така добра цена. Нямам време да ходя по академии и прочие, нужен ми е документ просто.
 
Какво очакваш от този сертификат, защото ако ще е прсто за сертификат за завършен курс в udemy има хиляди курсове по ?10... и получаваш сертификат за завършен курс.
 
vinsbg каза:
Какво очакваш от този сертификат, защото ако ще е прсто за сертификат за завършен курс в udemy има хиляди курсове по ?10... и получаваш сертификат за завършен курс.

Да де ама ми е нужен сертификат от БГ фирма, смисъл трябва ми за обогатяване на автобиографията по ред лични причини. Свободно покривам знанията за доста курсове, но ми е нужен някакъв страничен документ. Сертификат или удостоверение, като ми е нужно да е изцяло онлайн. Смисъл нямам време да ходя на лекции и прочие поради естеството ми на работа в момента.

Карал ли си курсове от там? Как изглеждат сертификатите им? Някаква по-подробна информация за udemy можеш ли да ми дадеш?
 
Kарал съм курсове да. Курсовете са нормални - видеа. Обща продължителност от 1 до Х часа.

Сертификата е стандартен сертификат... изглежда така
https://support.udemy.com/hc/en-us/article_attachments/217441128/bQMtgg5.jpg

Иначе в такъв случай може да се пробваш от на продукта Наков курсовете, които имат и онлайн форма и са по около 150лв. Също така от време на време виждам, че разни фирми пускат курсове по сайтовете с намаления и ваучери..
 
vinsbg каза:
Kарал съм курсове да. Курсовете са нормални - видеа. Обща продължителност от 1 до Х часа.

Сертификата е стандартен сертификат... изглежда така
https://support.udemy.com/hc/en-us/article_attachments/217441128/bQMtgg5.jpg

Иначе в такъв случай може да се пробваш от на продукта Наков курсовете, които имат и онлайн форма и са по около 150лв. Също така от време на време виждам, че разни фирми пускат курсове по сайтовете с намаления и ваучери..

Прави ли се някакъв тест? Може ли да ми снимаш някой от сертификатите си? Как се плаща и прочие? Колко време са курсовете, абе щом си карал от там как се процедира, ако може да ми споделиш! :)
 
dakata__92 каза:
vinsbg каза:
Kарал съм курсове да. Курсовете са нормални - видеа. Обща продължителност от 1 до Х часа.

Сертификата е стандартен сертификат... изглежда така
https://support.udemy.com/hc/en-us/article_attachments/217441128/bQMtgg5.jpg

Иначе в такъв случай може да се пробваш от на продукта Наков курсовете, които имат и онлайн форма и са по около 150лв. Също така от време на време виждам, че разни фирми пускат курсове по сайтовете с намаления и ваучери..

Прави ли се някакъв тест? Може ли да ми снимаш някой от сертификатите си? Как се плаща и прочие? Колко време са курсовете, абе щом си карал от там как се процедира, ако може да ми споделиш! :)
Сертификата изглежда точно като този отгоре. Сваля си се на .pdf. Курсовете, които аз съм карал нямаха тестове накрая, а само сертификат за завършване на курса т.е. като се премине целия курс ти се генерира сертификата.

Съмнявам се да има кой знае каква тежест... както и повечето сертификати на подобни не акредитирани фирми и фирмички, които дават сертификати..

Плащането става с пейпал или директно от кредитна/дебитна карта.
 
vinsbg каза:
dakata__92 каза:
vinsbg каза:
Kарал съм курсове да. Курсовете са нормални - видеа. Обща продължителност от 1 до Х часа.

Сертификата е стандартен сертификат... изглежда така
https://support.udemy.com/hc/en-us/article_attachments/217441128/bQMtgg5.jpg

Иначе в такъв случай може да се пробваш от на продукта Наков курсовете, които имат и онлайн форма и са по около 150лв. Също така от време на време виждам, че разни фирми пускат курсове по сайтовете с намаления и ваучери..

Прави ли се някакъв тест? Може ли да ми снимаш някой от сертификатите си? Как се плаща и прочие? Колко време са курсовете, абе щом си карал от там как се процедира, ако може да ми споделиш! :)
Сертификата изглежда точно като този отгоре. Сваля си се на .pdf. Курсовете, които аз съм карал нямаха тестове накрая, а само сертификат за завършване на курса т.е. като се премине целия курс ти се генерира сертификата.

Съмнявам се да има кой знае каква тежест... както и повечето сертификати на подобни не акредитирани фирми и фирмички, които дават сертификати..

Плащането става с пейпал или директно от кредитна/дебитна карта.

Тоест си го принтирам аз така ли?
 

Горе