Новата графа

dakata__92

Super Moderator
От кога на началната страница има нова графа "Интересни статии и ресурси: "? Няма приложен дизайн към кутията. Да не е някакъв бъг нещо или недоглеждане при интегриране? :)

9217593V.png
 
Fakeheal каза:
По-скоро натрапчив и недодялан начин за реклама.
От доста време е така и все си мислех, че проблема е в моят телевизор ама след лека промяна на моите настройки проблема си остана. Тогава установих, че проблема си е в сайта не в браузъра ми. Оставих си машината на едни дечурлига да играят и направиха почудища по браузъра. :D :D :D
 
Fakeheal каза:
Итересно.

Изчезна и темата за Ижо :(
И аз го забелязах. Има нещо гнило. Много гнило..

И не мисля, че е от някой от модовете. Трябва да се направи проверка, докато и тези постове не бъдат изтрити.
 
anonimen каза:
Fakeheal каза:
Итересно.

Изчезна и темата за Ижо :(
И аз го забелязах. Има нещо гнило. Много гнило..

И не мисля, че е от някой от модовете. Трябва да се направи проверка, докато и тези постове не бъдат изтрити.

Сигурно Admin-a я е изтрил. Той се появи днеска по някое време. Дори каза кой е Ижо :D. Най-вероятно е оправил бъг-а.
 
Аз не разбирам какъв е проблема да има бъг, да е репортнат и темата да си остане.

Не е много честно. =)

Освен това да предупредя, някой път като пишете лично съобщение на потребител, той ще получи вашия имейл. Съобщението като имейл, а в ЛС няма да има нищо. Be wary!

Ако някъде има опция за изтриване на акаунт, моля посочете ми я.

Ако няма - нека админа, който трие теми така добре, да се погрижи за акаунта ми.

Аривидерчи! It was fun!
 
Ти пък сега, не го взимай толкова на вътре. Сигурно като се появи админа ще обясни защо я е изтрил. Пък може и да не е бил той. Всичко е възможно. Принципно пише че е преместена.
 
teroristd каза:
Ти пък сега, не го взимай толкова на вътре. Сигурно като се появи админа ще обясни защо я е изтрил. Пък може и да не е бил той. Всичко е възможно. Принципно пише че е преместена.
Къде пише, че е преместена? Линкът към темата е невалиден: http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?p=672077

Също, ако отворим "всички постове" в твоята профилна страница, там твоето мнение в тази тема просто липсва. Както и моето, при търсене на мнения с моя никнейм.

А ако по този начин (някой) се опитва да прикрие нещо - това не е добър начин.
 
anonimen каза:
Къде пише, че е преместена? Линкът към темата е невалиден: http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?p=672077

Като влезнеш в раздела, така пише. Също се вижда че последното мнение е на админа. Може да е бъг, грешка или някой неупълномощен да е ползвал профила на админа. Не знам, предстои да разберем.
 
Само да спомена, че чух слухове, че този проект не е на админ и админ вече не е админ. Хубаво е да се правят промени, но проект, който е на толкова години, може да бенефицира като се допитат до потребителите.

ПС: Молбата ми от по-горе все още важи.
 
Fakeheal каза:
Само да спомена, че чух слухове, че този проект не е на админ и админ вече не е админ. Хубаво е да се правят промени, но проект, който е на толкова години, може да бенефицира като се допитат до потребителите.

ПС: Молбата ми от по-горе все още важи.


Изтрих темата, защото оправих проблема.
Даже май не я изтрих ами я преместих.

Щом държиш да я виждаш и има някаква полезност за теб ще ти я отключа специално. На мен не ми пречи.

За жалост не мога да изтъркам акаунтът ти по ред причини но щом не искаш да пишеш повече аз не мога да те накарам насила.
 
От цялата работа е жалко само, че форумът умира поради липса на всякакъв вид нововъведения и интересни уроци.
 
dakata__92 каза:
От цялата работа е жалко само, че форумът умира поради липса на всякакъв вид нововъведения и интересни уроци.

До някъде съм съгласен, но според мен ценни са хората които помагат във форума. Уроци в нета бол, но никой не се е научил да програмира само с тях. Не е лошо да се пуснат нови уроци, но това пак зависи от хората. Все някой трябва да седне да ги направи. Щом проявяваш инициатива Дака, направи една серия уроци, пък може някой да последва примера ти :).
 
Колко е готино да изтървеш драмите. Уроци вече трябва да се правят, н е колкото да има нещо, а да има нещо качествено направено. Но тези, които могат да го направят, нямат времето да се занимават.
 
Ключовата дума беше "интересни". Тоест липса на интересни уроци, но не визирам само тях а най-вече липсата на нововъведения в този форум. Той не се развива а само се поддържа там нещо да не е без хич. По-скоро обединяваща и оформящата дума, описваща от много време насам форума е "липса". Липсват прекалено много неща. Относно уроците, аз не се смятам за правилният човек, който може да ги пише. Да много неща знам и съм научил, вероятно бих се справил с изготвянето на материалите, но смятам себе си все още за обучаващ се в много области и не смятам, че бих бил полезен в този аспект. Да помагам по теми и проблеми на активни членове, да, но не и да създавам учебни материали. :)
 

Горе