Точковата система на сайта :)

Lentavia

Registered
Преди няколко години ( или май бая години ) си спомням , че най-голямото признание за мен беше някой да цъкне "support" точка . ( естествено нямам нито една ) за сметка на жороооооо и ... ( другите с много точки които ме комплексират ) та в този ред на изпитото от мен уиски и случващото се на "виртуалната борса" има ли вариант съпорт точките в сайта да бъдат обвързани с криптовалута и хората получаващи тези точки да печелят койни :)


ChheeeeeerS !!!!!!!!!!!!
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ( drink so much ) :)
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
8) 8) 8) 8) 8)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
spam spam spam :D hahaha :)
 
Аз пък съм на друго мнение. Преди е могло да си вземеш тениска или нещо подобно. Аз не желая моите точки да се обръщат в някаква валута, а искам да имам нещо за спомен от форума. Някакъв плакет с надпис или тениска, или нещо, което да ми достави удоволствие, че се намирам тук. Та относно съпорта нека админа да се появи и да сподели какво мисли по темата.

Това е той: admin
 
admin каза:
Честита нова година и на вас. :lol:
За много години началник :p :lol: Не сме се виждали, ехееее, от миналата година :roll: :| :mrgreen:
 
admin каза:
Честита нова година и на вас. :lol:


Наздраве бате шефеееееееееее : )))))))))))))))))))))))))



сега да се похваля за новата година си купих нов монитор - все едно съм на нов комп :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D :D :D

16 години с някакъв old school IBM :) и сега се радвам на 24 инча LED :D едното няма нищо общо с другото : )))))))))) така , че наздраве :)))))))))
 

Горе