- Ajax резултати при връщане на зад не помни позицията!
WT форуми -> HTML / Javascript / CSS -> Ajax резултати при връщане на зад не помни позицията!
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
novakabg
Турист
Турист

Support: 5
Bonus: 10
Мнение 01/02/2018 1:34 pm     Ajax резултати при връщане на зад не помни позицията! Отговорете с цитат

Ajax резултати при връщане на зад не помни позицията има ли начин да се запази позицията или да се манипулира DOM значи пробвах със cookie но работи когато си реши Smile

Идеята ми е има ли начин да се направи при ajax да работи запомняща се позиция, пробвах методи за позиция при странициране чрез Url адрес направих бисквитки да помни но без резултат приятели мои Sad
Моля да сериозен отговор и да е сигурен защото аз пробвах бая неща и като цяло се шитват всичките! Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dakata__92
Активен
Активен

Support: 119
Bonus: 231
Мнение 01/02/2018 3:26 pm     Re: Ajax резултати при връщане на зад не помни позицията! Отговорете с цитат

novakabg написа:
Ajax резултати при връщане на зад не помни позицията има ли начин да се запази позицията или да се манипулира DOM значи пробвах със cookie но работи когато си реши Smile

Идеята ми е има ли начин да се направи при ajax да работи запомняща се позиция, пробвах методи за позиция при странициране чрез Url адрес направих бисквитки да помни но без резултат приятели мои Sad
Моля да сериозен отговор и да е сигурен защото аз пробвах бая неща и като цяло се шитват всичките! Question

Каква позиция не помни? Нещо не разбирам! Под връщане назад говориш за връщане на браузъра назад ли? Какво искаш да помни и за какво точно ще го ползваш? Вероятно има решение на проблема ти, но от толкова много текст не намерих нищо смислено, като пояснение към въпроса ти? Дай малко код да помислим и да те разберем по-добре.
Върнете се в началото
novakabg
Турист
Турист

Мнение 01/02/2018 3:28 pm      Отговорете с цитат

Да когато връщам на браузъра аз не разбирам много от javascript но правя доста добри неща за cookie но явно не работят работата е там че и други сайтове имат този проблем!
Върнете се в началото
dakata__92
Активен
Активен

Мнение 01/02/2018 3:35 pm      Отговорете с цитат

novakabg написа:
Да когато връщам на браузъра аз не разбирам много от javascript но правя доста добри неща за cookie но явно не работят работата е там че и други сайтове имат този проблем!

Добре, при връщане назад не помни, но каква позиция не помни? Къде точно да ти отвори страницата ли? На какво ниво да го прави. Преди време имаше един малък проект по темата променящ автоматично url-то в браузъра, при достигане на определена котва #kotva и при връщане на браузъра следва да върне последната котва: example.com/#kotva3
Ето и пример за друг вид насочване:
https://jsfiddle.net/jd7q25hg/12/
Върнете се в началото
novakabg
Турист
Турист

Мнение 01/02/2018 8:30 pm      Отговорете с цитат

Братле много мило това ми помогна сетих се че мога да си направя котви за ajax резултатите, това ми помогна много и свърши страхотна работа да се чатна че нещо по оригинално може да се измисли!

Благодаря отново! Question
Върнете се в началото
dakata__92
Активен
Активен

Мнение 02/02/2018 2:35 pm      Отговорете с цитат

novakabg написа:
Братле много мило това ми помогна сетих се че мога да си направя котви за ajax резултатите, това ми помогна много и свърши страхотна работа да се чатна че нещо по оригинално може да се измисли!

Благодаря отново! Question

Радвам се, че съм ти помогнал. За напред пак ще те помоля, да използваш по-точни обяснения и по възможност код при формулиране на въпросите ти. Просто по-лесно ще те разбираме, за да не спамим излишни безполезни въпроси.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> HTML / Javascript / CSS Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети