- DVR и камери
WT форуми -> Софтуер Хардуер -> DVR и камери
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
dakata__92
Активен
Активен

Support: 119
Bonus: 231
Мнение 31/03/2018 10:22 am     DVR и камери Отговорете с цитат

Колеги, дайте малко съвети. Имам система с 4 камери + 3 TB памет за записване. Настроил съм камерите да записват при детекция на движение. Интересното е, че докато е нощ те засичат постоянно движение и записват постоянно, въпреки, че няма никакво реално движение пред тях. Мога да спра записването, но идеята ми е то да става само докато има реално движение пред камерата от човек. Обръщам се за идеи по темата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Fakeheal
Support
Support

Support: 350
Bonus: 698
Мнение 02/04/2018 10:55 am     Re: DVR и камери Отговорете с цитат

dakata__92 написа:
Колеги, дайте малко съвети. Имам система с 4 камери + 3 TB памет за записване. Настроил съм камерите да записват при детекция на движение. Интересното е, че докато е нощ те засичат постоянно движение и записват постоянно, въпреки, че няма никакво реално движение пред тях. Мога да спра записването, но идеята ми е то да става само докато има реално движение пред камерата от човек. Обръщам се за идеи по темата.

Засичането на движение опция на хардуера ли е или нещо допълнително?

Също ако дадеш моделите ще е добре.
Върнете се в началото
dakata__92
Активен
Активен

Support: 119
Bonus: 231
Мнение 02/04/2018 5:36 pm     Re: DVR и камери Отговорете с цитат

Fakeheal написа:
dakata__92 написа:

Засичането на движение опция на хардуера ли е или нещо допълнително?

Също ако дадеш моделите ще е добре.

Системата е от най-евтините но за целите ми върши повече от идеална работа. Мисля да тествам няколко идеи, които ми хрумнаха от един форум и ще пиша по-нататък какво е станало.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Софтуер Хардуер Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети