RQ:AppServ

mp5team

Registered
Еми казах ви,че хамрр-а не можах да го подкарам,неможеха да влизат други хора освен мене.Ип адреса ми е реален(защото в торрентс.бол.бг
ми пишише ползвате реален ип адрес,напраех си серв на Диабло 2 всички потребители на всякакви интернети можеха да влизат)надявам ся доказателствата да са достатъчно.Та инсталвам си АппСерв и па същото
сложел сам си индекс филе в формат хтмл който да приема заявките но пак не стаа братче.Фирелоли,скипет-а,иск-та изкл.-вам не стаа БРАТ.
Моля да ми помогнете ако можете!Благодаря ви предварително! :roll:
 
Не ми трябва да го тегля порсто описах проблемаси.Ако някои друг знае нещо по въпроса плз да каже.Благодаря ви предварително! :?
 
А ти свърза ли се с доставчика?
бтв на къв нет си?
Не обръщай внимание на това RQ:,чети само темата и ще разбереш :wink:
 
Значи благодаря ти за вниманието.Незнам телефона на доставчика ми и не ми се обажда щото там са някви диспечерки който незнайаят кво е "ИНТЕРНЕТ" с извинение :lol: !На CableTel сам -може да ти прозвочи тъпо но сам на TriplePlay кабелна,телефон и нет.Та ако можеш да ми помогнеш.10х предварително! :roll:
 
Пробвай да инсталираш Апп-то на друг порт, не 80, а примерно 1234
:)
 
:shock:
Доста странен проблем.
Освен данеби да си настроий нешо друго ама... то няма как сичко си работи по подразнибране.
Хмм.
Как ти го виждаш а те не :?
Мноого странно найстина!
 
Еми странен проблем. :eek: Единствения изход фрее пхп хостинг с база данни :cry: . :eek: Тва е.Нз и аз закво така.Край на темата :lol: .
За последно ако можете да ми кажете фрее пхп хостинг с МуСял и базаданни.Тва е много ви благодаря за вниманиетоо.
 
mp5team каза:
Еми странен проблем. :eek: Единствения изход фрее пхп хостинг с база данни :cry: . :eek: Тва е.Нз и аз закво така.Край на темата :lol: .
За последно ако можете да ми кажете фрее пхп хостинг с МуСял и базаданни.Тва е много ви благодаря за вниманиетоо.
http://pandela.com
http://awardspace.com
Аз ползвам само двата, ама само един бог знае колко фриита има още :p
 
Малко може би тъп въпрос,ама нали знаеш че за да ти се вижда сайта трябва в същото време компютърът на който е инсталнат сървъра да е включен :wink:
 

Горе