- Разплащане чрез карти , vPos и още нещо
WT форуми -> PHP MySQL ASP.NET -> Разплащане чрез карти , vPos и още нещо
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
Ticketa
Турист
Турист

Support: 23
Bonus: 46
Мнение 07/11/2018 1:46 pm     Разплащане чрез карти , vPos и още нещо Отговорете с цитат

Привет,
Искам да интегрирам плащане по сметка в платформата си , като плащанията да стават от Америка, Европа, Турция дори китай , ако искате.
Към момента съм се спрял на тази услуга http://www1.paybox.com
Която мисля, че е френска. Вие каква използвате и от коя сте доволни? Тук ми трябва за плащания , чрез попълване на I'D от карта,дата и трите цифри.
Пускам е темата към PHP тъй като на него ще разчитам. Не търся кодове, а предложение
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
heytar
Нов
Нов

Support: 1
Bonus: 2
Мнение 07/11/2018 2:46 pm     Re: Разплащане чрез карти , vPos и още нещо Отговорете с цитат

Ticketa написа:
Привет,
Искам да интегрирам плащане по сметка в платформата си , като плащанията да стават от Америка, Европа, Турция дори китай , ако искате.
Към момента съм се спрял на тази услуга http://www1.paybox.com
Която мисля, че е френска. Вие каква използвате и от коя сте доволни? Тук ми трябва за плащания , чрез попълване на I'D от карта,дата и трите цифри.
Пускам е темата към PHP тъй като на него ще разчитам. Не търся кодове, а предложение

пеймънт гетъуей се избира според таксите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> PHP MySQL ASP.NET Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети