- foreach придава резултат на другите и се получава замяна или
12
WT форуми -> PHP MySQL ASP.NET -> foreach придава резултат на другите и се получава замяна или
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
teroristd
Редовен
Редовен

Support: 83
Bonus: 178
Мнение 12/02/2019 5:03 pm      Отговорете с цитат

Revelation написа:
novakabg написа:
Revelation написа:
Не знам защо ви е толкова трудно да си задавате въпросите и си скатавате от кода все едно някой ще ви го открадне.

1. Това е най-ужасния начин за използване на MVC. Това е просто процедурен код наблъскан по модели и контролери без капка мисъл.
2. Никой няма никаква представа кое какво връща, в какъв формат и т.н.
3. Имената на променливите са неразбираеми
4. Няма коментари
5. if() който проверява дали е различно от "Тип" нищо не говори.

По всички тези точки, аз все още не намирам свързаност с въпроса ти и проблема ти.

Съжалявам, ако ти звуча заядливо, но за да получите отговори на проблемите си и вие трябва да се постараете малко, за да получите такъв.

Това за MVC не го казвай на никой да не ти се смеят Smile, този мит е само в България и в първите основи на MVC това от доста време неважи, ако трябва да направиш оптимизация за бързина в някой случай няма как да не ползваш процедурен, MVC е архитектура на шаблон никъде не се казва че не може да пишеш процедурен код, по твоята логика половината системи които се ползват от милиони хора няма да работят и са грешно написани така ли ? Shocked

1. Проблема ти е, че не разбираш MVC
2. Проблема ти е, че си с ограничени знания и за друго освен MVC не си чувал.
3. Аз спирам да пиша вече в този форум. Нивото е ужасно ниско и хора, които си нямат и идея от програмиране ми дават акъли да не ми се смеели хората.

Успех в начинанията. Изглежда никога няма да се научиш да програмираш.

По-добре слушай какво ти казва @Revelation. Човека е много в час с нещата. Аз съм съгласен че, от кода ти нищо не се разбира и за това никой не може да ти помогне. Това което виждам е някакви заявки които връщат масиви. Вместо да върнеш резултат ти ги обхождаш и ги слагаш в други масиви, които после пак обхождаш. С други думи не се разбира смисъла на цялото упражнение. Нито кое какво е, нито от къде идва и къде отива. Не го казвам за да те обиждам или нещо подобно, и аз имам подобни теми Very Happy. Слагай var_dump на масивите за да видиш дали съдържат правилната информация. Според мен това че мяташ инфото от едни масиви в други ти прави проблема и някъде там се объркват нещата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> PHP MySQL ASP.NET Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
12
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети