Как да променя формата на датата ?

FirstBlood

Registered
Отново съм аз с глупавите ми прищявки :D

Въпроса ми е как да променя формата на дата, която се показва в галерията, статиите новините и т.н. ?
Примерно да не е 2.2.2222 ами да е 2/2/2222

Мерси
wink.gif
 
FirstBlood каза:
Отново съм аз с глупавите ми прищявки :D

Въпроса ми е как да променя формата на дата, която се показва в галерията, статиите новините и т.н. ?
Примерно да не е 2.2.2222 ами да е 2/2/2222

Мерси
wink.gif


<?php print(date("j / n / Y")); ?> :)
 
От админ панела мисля че ставаше:
Админ панел -> Управление на системата -> Настройки за време и дата и там си си оправяш както искаш да са
:lol:
 
Оф.. аз хич не видях че става дума за php fusion..

Аз си мислих че е нещо твое.. :lol:
 
svilkaa е прав, Админ панел - > Управление на системата - > Настройка на час и дата и наснтройваш както искаш.
 
svilkaa каза:
От админ панела мисля че ставаше:
Админ панел -> Управление на системата -> Настройки за време и дата и там си си оправяш както искаш да са
:lol:
Не е там.

Между другото проблема ми е в това че скайпа вижда датите като телефонни номера....
skype.png
 
Ами с Mozilla Firefox ли си ?
Ако си с Mozilla Firefox горе в дясно където е лупата на гоогле търсачката трябва да има една картинка на скайпа и една стрелка сочеща надолу и от там избираш remove или нещо такова беше защото аз отдавна го махнах и няма да излиза като телефонен номер.
 
xainiken каза:
Ами с Mozilla Firefox ли си ?
Ако си с Mozilla Firefox горе в дясно където е лупата на гоогле търсачката трябва да има една картинка на скайпа и една стрелка сочеща надолу и от там избираш remove или нещо такова беше защото аз отдавна го махнах и няма да излиза като телефонен номер.
Aз на мен го оправих,но проблема, е че потребителите не винаги ще се сещат да го махат :)
 

Горе