- Сбогом Туристи
1234567
WT форуми -> За сайта/Въпроси/Препоръки/Правила -> Сбогом Туристи
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
heytar
Нов
Нов

Support: 2
Bonus: 4
Мнение 24/09/2019 6:30 am      Отговорете с цитат

xyz1 написа:
Аз facebook не ползвам и предполагам, че не съм единствен.

Дори и за работа?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
xyz1
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 25/09/2019 8:56 am      Отговорете с цитат

heytar написа:
xyz1 написа:
Аз facebook не ползвам и предполагам, че не съм единствен.

Дори и за работа?

Не работя в областта на маркетинга, така че facebook ми е напълно излишен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
deam0n
Tourist Defender

Support: 203
Bonus: 959
Мнение 25/09/2019 10:14 am      Отговорете с цитат

lam3r4370 написа:
Здравейте и от мен. Това е мястото, от което започна всичко. Имаше винаги човек, който да отговори дори и на най-глупавите ми въпроси и то без да критикува, както на повечето места. Някой път като се сетя и се чудя ако не беше тази помощ, с какво щях да се занимвам сега. Благодарен съм и гледам сега аз да споделям опита си и да помагам по същия начин, по който са ми помагали и на мен.

Ако има желаещи - може да направим една група във facebook, за да не губим връзка.

То има попринцип

https://www.facebook.com/groups/51371863613/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dakata__92
Активен
Активен

Support: 123
Bonus: 239
Мнение 28/09/2019 12:59 pm      Отговорете с цитат

Има ли развитие по темата с помощ от потребителите? Някой преговаря ли с администратора за развитието на сайта или поне домейна да се използва с нов форум?
Върнете се в началото
devent
Tourist Defender

Support: 399
Bonus: 780
Мнение 04/10/2019 8:27 am      Отговорете с цитат

admin написа:
Преди 8 години заминах за чужбина и точно от толкова години туриста
не е пипан.
Преди година се питах да включа трети страни (,които разполагат с ресурси) за да го обновят и възродят. Но след дълго забавяне се оказа, че приоритетите се променят и също като при мен - времето не достига .

Мога да намеря 10 човека, които ще обещаят да го поддържат и хостват
но с това само ще удължа агонията и ще го превърне в гротеска.

Полезното в туриста не бяха форумните мнения и уроците.
Полезна беше енергията в самото му създаване и много хора успяха
да използват тази енергия за да постигнат нещо.
Много от старите потребителите отдавна са се реализирали и вече не влизат тук. Няколко от тях сега работят като програмисти в България , Западна Европа (даже има няколко близо до мен) , а други стигнаха до Америка (имам уговорка да ходя на гости в Калифорния) .

web-tourist ми помогна много и промени тотално живота ми в личен и в професионален план.

Нека го запомним с добро и да го оставим да почива в мир.

Question Question

за мен форумът си остава едно специално място, където срещнах много добри приятели, научих много и най-вече предадох и много от знанията, които бях научил на по-неопитни и винаги съм го правил с кеф и усмивка Smile

Запомням го с добро, пожелавам на всички едно светло бъдеще и се сещайте за добрия стар форум Wink

оставям си и имейла(спам, ако ме набарат ботовете), ако все пак някой иска да се свърже с мен по някаква причина - devent@abv.bg

До нови срещи Laughing
Върнете се в началото
r0073xbg
Нов
Нов

Support: 1
Bonus: 2
Мнение 05/10/2019 5:19 pm      Отговорете с цитат

Да се включа и аз, предвид че това е поредният ми профил (старите бяха блокирани поради идиотски и детински изпълнения от мен доста отдавна Very Happy )

Ще запомня туриста с добро. Като тийнейджър бях доста активен тук (т.е. преди 10-тина години), като тук усвоих не-малко познания в областта на web development-а, намерих решения на проблеми, на някои - също помогнах за решаването на техните, на други - създадох такива (причината и за бан на един от предните ми профили Very Happy )
Жалко, но и неизбежно е развитието на сайта в тази насока. Причини - бол, та се очакваше в един момент. Това, което можем да направим, за да се съхраним в известна степен е, да създадем facebook група (май някога имаше такава) или страница, където да поддържаме контакти, пък и да решаваме по някой друг казус Smile
Върнете се в началото
staf
σχήπτρον

Support: 9
Bonus: 559
Мнение 05/10/2019 8:26 pm      Отговорете с цитат

Здравей Web-Tourist.NET Question !

Тази новина излезе след сърфиране в мрежата случайно, но предизвика в мен искрени чувства ... Crying or Very sad и спомени Question към туриста !

Годините летят бързо.
Преди 14 години, започнахме всички да градим заедно несъзнателно каузата WT, която помогна на много сърфиращи туристи!
Всичко тук беше невероятно. Всяка искра, весел разговор, форумна среща винаги ме е зареждала с емоция. Всичко си спомням със всеки тук Question Smile admin, bafitu, mute, LiRiX, fena, jooorooo, perer, Soul_Stealler, B13_Savage, SandPrince, index, deam0n, HunteR, trevatа, bumer, Player_pz, всички... да не изпусна някой Wink ... всички Wink ! И не само това, всяка теми, уроци, дизайн на сайта, всичко ... Smile

Това не е само сайт, форум или платформа за взаимопомощ. Това е една енергия която всички ни привличаше. Тук научих много!

Всеки рано или късно тръгва по свой път. Аз също последвах моя път и се развих успешно в друга сфера. Въпреки, че от 9 години преустанових участието си в туриста, винаги в моето сърце има приятна следа и спомени от
вдъхновението Web-Tourist.NET Question Question Question !!!

Взаимопомощ между интернет туристи, компютърни ентусиасти и любители.

Няма как да забравя това преживяване, развило се тук. Но явно е дошъл момента за края на WT .. Sad но спомените ще ги пазя винаги ! Нека да не е тегаво и сълзливо. Надявам се да има възможност за продължение !

Надявам се да се срещнем отново !

Благодаря ви туристи - WT !

Question Question Question

СБОГОМ WEB-TOURIST.NET ! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

staf - Регистриран на: 26/09/2005 12:14 am

За връзка със мен FB и
staf.bg "at sign" gmail.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
r0073xbg
Нов
Нов

Support: 1
Bonus: 2
Мнение 07/10/2019 6:24 pm      Отговорете с цитат

Staf, аз съм Bummer. Ама акаунтът отнесе хурката поради определени причини Very Happy
Върнете се в началото
index
Man of HiTech

Support: 198
Bonus: 345
Мнение 07/10/2019 10:52 pm      Отговорете с цитат

Информация за index
Общо мнения: 5392
[0.84% от всички / 1.13 мнения на ден]

Дори и след толкова много, не съм толкова активен. И пак имам по едно мнение на ден. Удрил съм много голям спам!

Беше забавно! Научих доста, намерих доста познати тук, благодарение на сайта и хората в него от много време си вадя хляба с това което съм научил.
БЛАГОДАРЯ ВИ! Smile

Доста тъжно, че голяма част от хората сме в София и не успяваме да се видим. Има хора които съм се чувал задочно ( mutebg, за последно преди няколко седници), с други очевидно работя в сегашната си фирма, други (devent) помогнаха за първата стабилна работа. Други като Lirix, Soul_stealler изчезнаха на пълно. SandPrince - ти си задник! ТОЧКА

Позволих си да направя един евент в facebook в края на месеца.
https://www.facebook.com/events/412853645954220/
Feel free to join!

P.S. Admin, погледни си вайбъра бе човек!
Върнете се в началото
Soul_Stealler
Tourist Defender

Support: 112
Bonus: 294
Мнение 10/10/2019 11:53 pm      Отговорете с цитат

@index, аз влизам от дъжд на вятър, но не пиша Laughing

Нека бъдем модерни, искате ли да си направим един WT Slack?
Върнете се в началото
Ticketa
Турист
Турист

Support: 23
Bonus: 46
Мнение 11/10/2019 8:54 pm      Отговорете с цитат

Аз съм ОК, за WT Slack Smile))
Върнете се в началото
topchokt
Редовен
Редовен

Support: 22
Bonus: 39
Мнение 14/10/2019 7:13 am      Отговорете с цитат

Аз също съм за Slack Question
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> За сайта/Въпроси/Препоръки/Правила Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
1234567
Страница 5 от 7

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети