- Вирус в компа ми
WT форуми -> Софтуер Хардуер -> Вирус в компа ми
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
BahFullFen
Турист
Турист

Support: 2
Bonus: 6
Мнение 03/07/2006 8:09 pm     Вирус в компа ми Отговорете с цитат

От два дена имам някаккъв вирус който ми пълни C-то.Прохванах го с Mirc-ата,когато си бях изклучил антивирусната.Вмомента когато си пусна компа и ми излиза някаква Mirc-а,но не точно защото пише отгоре и на лентата с инструменти by hob bot или нещо от рода и само мога да го изключа,а в диспечара на задачите ми изписва процеса като so6no или нещо от рода и ти два процеса.Разбрах кое ми пълни C-то в папката на Windows-а в папката Temp там всичките файлове са станали много по големи от 50мб до 1гб единия,опитах се да ги изтрия,но някой нещат да се трият,а докато излиза тази "Mirc-а" те се възтановяват и стават все по големи.Стават огромни докато е пуснат компа иначе не е активен вирусът.Да знаете как де се отърва от това чудо?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
our
Редовен
Редовен

Support: 17
Bonus: 123
Мнение 03/07/2006 9:31 pm      Отговорете с цитат

Виж кои файлове ти правят проблем и пусни win-а през safe mode и ги изтрий ... Ако не стане така (трябва да стане) пробвай през Comand promt да ги изтриеш.

А за тая антивирусна, ако ползваш касперски ... тя е по-голям вирус от вирусите ...

Тоя скрипт ще трябва да го изтриеш естествено. Препоръчвам не с delete, а от add-remove programs, че да зачисти и регистрите Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BahFullFen
Турист
Турист

Мнение 04/07/2006 1:25 pm      Отговорете с цитат

our написа:
Виж кои файлове ти правят проблем и пусни win-а през safe mode и ги изтрий ... Ако не стане така (трябва да стане) пробвай през Comand promt да ги изтриеш.

А за тая антивирусна, ако ползваш касперски ... тя е по-голям вирус от вирусите ...

Тоя скрипт ще трябва да го изтриеш естествено. Препоръчвам не с delete, а от add-remove programs, че да зачисти и регистрите Wink

Първо,проблема е на съседа,а не мой,а той е с много прецакан комп,затова като се опитам да вляза под safe mode нещо се прецаква и се ресва компа,после да ва една грешка,която трудно я оправих и то без да искам.
Второ,изтрих всички мирки от компа му по този начин дето каза ти,но пак си излиза,ужас Shocked ,май ще ходи за преинсталиране Confused
Ако имаш идей казвай или ти ако си в Горна Оряховица по добре ела до нас да го видиш.
Върнете се в началото
our
Редовен
Редовен

Мнение 04/07/2006 3:23 pm      Отговорете с цитат

Ами да, в момента съм в Горна, но нямам особено много време.
Я опиши по-подробно проблема ако можеш.

И аз мисля, че ще е нужно преинсталиране, но дай да видим може да мине и без...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BahFullFen
Турист
Турист

Мнение 04/07/2006 5:44 pm      Отговорете с цитат

our написа:
Ами да, в момента съм в Горна, но нямам особено много време.
Я опиши по-подробно проблема ако можеш.

И аз мисля, че ще е нужно преинсталиране, но дай да видим може да мине и без...

Ами аз горе всичко съм казал,което аз знам.
Върнете се в началото
our
Редовен
Редовен

Мнение 04/07/2006 10:08 pm      Отговорете с цитат

Описал си доста неща, кажи точно симтомите на проблема, а не от къде се зараждат...
Върнете се в началото
BahFullFen
Турист
Турист

Мнение 05/07/2006 10:20 am      Отговорете с цитат

Синтомите са:
-В папка G:\WINDOWS\Temp всичките документи стават огромни в предвид ако си видиш твоите са някъде 10мб,а при него растът докато се напълни C-то и почва да лагясва компа,да му прави чалъми,да забива почва да се включва един помошник окйто му казва че C-то му е пълно и да си го почисти и то компа почти вече за нищо нестава Confused
Върнете се в началото
our
Редовен
Редовен

Мнение 05/07/2006 1:34 pm      Отговорете с цитат

И какво стана след като опита да ги изтриеш през Comand Promt-а ?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Софтуер Хардуер Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети