вземане на данни от TextField

maxaffey

Registered
Имам скриптче, с което извличам данни в един TextField, но това не е от значение, може и да се пише в него, но ме интересува дали мода чрез скрипт да извлека тези данни на друго място.


От този TextField примерно с тези данни:

<input name="price" type="text" id="price" >

като се въведе текст вътре да и го изписва и долу с име $s, и да го показва на мястото на $s

<?
php $s = price ;
echo $s ;
?>
 
maxaffey каза:
Имам скриптче, с което извличам данни в един TextField, но това не е от значение, може и да се пише в него, но ме интересува дали мода чрез скрипт да извлека тези данни на друго място.


От този TextField примерно с тези данни:

<input name="price" type="text" id="price" >

като се въведе текст вътре да и го изписва и долу с име $s, и да го показва на мястото на $s

<?
php $s = price ;
echo $s ;
?>

Пробвай пак да обясниш какво искаш.
Чесно да си призная нищо не разбрах.
Откъде да ги вади тези данни и какво да прави с тях?
 
В един TextField примерно пише едно число : "10" и искам това число да се копира в php скрипт и тази стойност от TextField да се предава на $s и то да става равно на "10"
 
maxaffey каза:
В един TextField примерно пише едно число : "10" и искам това число да се копира в php скрипт и тази стойност от TextField да се предава на $s и то да става равно на "10"

Код:
<?
$s="10";
echo'<input name="'.$s.'" type="text" id="'.$s.'" > ';
?>

Това ли????
 
Не, обратното как да се получи?

т.е.

от този тетск:


<input name="price" type="text" id="price" value= <?php $file= file("db.inc");$n=count($file);echo ;$line = explode ("&",$file[$n-1] );echo ''.$line[13].'';?> size="6" readonly="yes">


Да ми изкара $s = "price" , да взима стойността на написаното в текстовото поле.
 

Горе