проблем с apache

Devil_kills

Registered
Привет

Значи проблема ми е следния подържам си сървъра apache но понякога се налага да ресна пк то и след рес-а апача нещо се бъгва (аз съм хост но свалям фаил с 7 кб/с) и след 1-2 часа се оправя само незнам как така но просто се бъгва как мога да го оправя този проблем ? (апачето ми е от хаммп-а)
 
еми XAMPP-a нещо си е бъгнат и на мен ми ставаше същото :)
бъгваше се и изобщо не отваряше това което си хостнал на сървъра :)
много хора се оплакват от него и имат същия проблем :)

препоръчвам ти да го смениш тоя XAMPP :)
аз моя го смених със сървъра AppServ и откакто си сложих AppServ-a нямам никакви проблеми и всичко си върви идеално :)

:?: :?: :?:
 
appserv ми багхна мозилата неми даваше да отварям страници апук xamp пречеше пак на мозилата и тя не си запазваше настроиките сега съм с wamp и сам много доволен :)
 
vesku каза:
appserv ми багхна мозилата неми даваше да отварям страници апук xamp пречеше пак на мозилата и тя не си запазваше настроиките сега съм с wamp и сам много доволен :)
хахаха, нито ХАМРР нито appserv са ти виновни за мозилата, това е просто касмет :lol:
 
vesku каза:
appserv ми багхна мозилата неми даваше да отварям страници апук xamp пречеше пак на мозилата и тя не си запазваше настроиките сега съм с wamp и сам много доволен :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

аз почти не ползвам друг browser освен FireFox, а AppServ-а съм го сложил от 1,2 месеца вече и не ми се е случвало да ми бъгне браузера :lol:

нещо проблема си е в тебе а не в AppServ-a ;)
 
абе сложих този сървър но неможе да ми приеме базата нади която сожих защо?
 

Горе