Apache проблем

LiRiX

Registered

Инсталирах си апаче и изкам ад си подкарам пхп-то ама нещо нестава :(
Този файтл php5apache.dll си е точно на указаното място, но не тръгва други идеи? :(
 
m0ralezz каза:
преди това да си инсталвал други апачета/пакети(xamp,appserv...)?
Бе имам го сичко в еддна книга сичко е обяснено обаче апачето ми се лигави и се праий че не намира пхп модула :idea: Най-накрая се ядосах защото от 3 часа се мъча да подкарам
Apache
MySQL
PHP
PHPmyAdmin и на края ги заебах егати работата! Уш апаче най-ноавата верися... :twisted:
Ся пак съм си на аппсерва и съм си ок :D 8)
 
LiRiX каза:
m0ralezz каза:
преди това да си инсталвал други апачета/пакети(xamp,appserv...)?
Бе имам го сичко в еддна книга сичко е обяснено обаче апачето ми се лигави и се праий че не намира пхп модула :idea: Най-накрая се ядосах защото от 3 часа се мъча да подкарам
Apache
MySQL
PHP
PHPmyAdmin и на края ги заебах егати работата! Уш апаче най-ноавата верися... :twisted:
Ся пак съм си на аппсерва и съм си ок :D 8)
не бре човек питах та преди дали си имал апаче на компа или някакъв пакет,защото про прейнстала остават няколко файла,който сам трябва да изтриеш...и ще няма да ти прай такъв проблем...

п.п. поне при мен така стана.
 
Едно старо аппсерче и хаммп :lol: Сега съм с най-ноавата на аппсерв 2.5.6
 
LiRiX каза:
Едно старо аппсерче и хаммп :lol: Сега съм с най-ноавата на аппсерв 2.5.6
старо не старо оставят 2,3 файла и тряа си ги намериш сам...
 
защо не ползваш направо xampp или appserv те не са 6 в сигурността, но мисля че това не е проблем
 
откакто преинсталирах бозата преди 1 седмица и на мен appserv-a ми дава същата грешка :eek:
и се чуда как да го оправя :eek:
 
Access каза:
откакто преинсталирах бозата преди 1 седмица и на мен appserv-a ми дава същата грешка :eek:
и се чуда как да го оправя :eek:
Къ'фа грешка ? :shock:
 
абсолютно същата като на LiRiX :?

lirixscreen040na8.jpg


:eek:
 
Спри всички програми (скайпове и т.н.) унинстални апп серв-а, ресни компа, пак спри сички скайпове и т.н. след т'ва инстални пак апп сер-ва и проай :roll:
 
е тва с преинсталацията ми е ясна работата че ще стане :)
то въпроса беше без нея за да не губя това което вече е инсталирано на него и е пуснато :)
до сега ръчках да намеря и изтрия повтарящи се файлове ама такива няма и решението ми се струва че ще си е праинстал :)
Нищо няма да избуш осен случайно да бутнеш името и паролата на базата данни както при мен стана :)
иначе и файловете и база танни си стоят същите.
А относно спирането на всичко... Няма смисъл. Просто апчето нещо се бъгва и неизка да прочета ония .длл файлец :roll:
 

Горе