- Предложения за нови игри
12345678910
WT форуми -> Стари игри -> Предложения за нови игри
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
datamatrix
Турист
Турист

Support: 23
Bonus: 49
Мнение 21/07/2007 12:29 am      Отговорете с цитат

Значи пак опираме до въпроса дали по отделно ще се гледат код и дизайн или не. А за изглеждането еднакво под повечето разпорстранени броузари съм съгласен, както и по-ранната идея за w3c валидност.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
admin
Активен
Активен

Support: 224
Bonus: 474
Мнение 21/07/2007 12:40 am      Отговорете с цитат

datamatrix написа:
Значи пак опираме до въпроса дали по отделно ще се гледат код и дизайн или не. А за изглеждането еднакво под повечето разпорстранени броузари съм съгласен, както и по-ранната идея за w3c валидност.

По отделно ще е със сигурност но ще има награди най вече за
оригинална идея (за сайт)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PoDMaTRiX
Редовен
Редовен

Support: 17
Bonus: 117
Мнение 21/07/2007 12:40 am      Отговорете с цитат

Да и естествено хората, които не знаят PHP, а са нещо кат дизайнери (например аз) ще ядат боба... Защо не се измисли нещо, в което всичко могат да вземат участие?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mute
Активен
Активен

Support: 167
Bonus: 1785
Мнение 21/07/2007 12:44 am      Отговорете с цитат

PoDMaTRiX написа:
Да и естествено хората, които не знаят PHP, а са нещо кат дизайнери (например аз) ще ядат боба... Защо не се измисли нещо, в което всичко могат да вземат участие?

именно затова ще има и дизайн и код ти ще участваш за дизайн други ще участват за код
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SandPrince
Warrior within

Support: 158
Bonus: 1654
Мнение 21/07/2007 9:46 am      Отговорете с цитат

PoDMaTRiX написа:

еми баце и аз влизам в това число.
ама от къде ти хрумна че ще ядем боба....(мама днеска ше готви боб Shocked Very Happy )
за всяка категория ще си има награди сигурно.
дали ще вземеш голямата награда или по малка поне за мен няма значение.
по рационално от това с категории аз не виждам.
Върнете се в началото
hellfire
Редовен
Редовен

Support: 69
Bonus: 140
Мнение 21/07/2007 12:05 pm      Отговорете с цитат

ами бате аз казах който не може дизайн да прави или който не може PHP
а е противно с другото
да се сравнява по равно не знам
който иска ще му помагам ама няма да стане (заради играта едвали ще може)
за това има уроци Razz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
SandPrince
Warrior within

Мнение 21/07/2007 12:10 pm      Отговорете с цитат

hellfire написа:
ами бате аз казах който не може дизайн да прави или който не може PHP
а е противно с другото
да се сравнява по равно не знам
който иска ще му помагам ама няма да стане (заради играта едвали ще може)
за това има уроци Razz

никой не е казал че ще се оценяват по равно категориите.
щом има категория дизайн ще се оценява дизайна.
щом има категория кодировка или както е там ще се оценява кода и така.
Върнете се в началото
admin
Активен
Активен

Support: 224
Bonus: 474
Мнение 21/07/2007 1:32 pm      Отговорете с цитат

PoDMaTRiX написа:

Ми точно това казах.
Отделни ще са категориите.
Едни ще се състезават в категория дизайн.
другите в код.
И отделно някаква награда за оригинална идея.
В оригинилната идея за сайт няма да се гледа код и дизайн а само идеята
за интересен и успешен сайт.
Върнете се в началото
SandPrince
Warrior within

Мнение 21/07/2007 1:46 pm      Отговорете с цитат

admin написа:
PoDMaTRiX написа:

Ми точно това казах.
Отделни ще са категориите.
Едни ще се състезават в категория дизайн.
другите в код.
И отделно някаква награда за оригинална идея.
В оригинилната идея за сайт няма да се гледа код и дизайн а само идеята
за интересен и успешен сайт.

добре е като идея това.
остава да се измислят правилата
Върнете се в началото
datamatrix
Турист
Турист

Support: 23
Bonus: 49
Мнение 21/07/2007 7:21 pm      Отговорете с цитат

Както вече (като гледам писаното до тук) се реши, че ще бъдат код и дизайн ( и орегинална идея ). Предлагам при код да се спазва задължително XHTML 1.0 Trans. или Strict, по избор на разработчика и CSS валидност. За дизайна задължително трябва сайта да изглежда еднакво под всички браузъри. За ореигналната идея нищо не мога да измисля.
Върнете се в началото
luudman
Потребител
Потребител

Support: 28
Bonus: 59
Мнение 21/07/2007 8:43 pm      Отговорете с цитат

Предложение:
Всеки прави една малка Система за Управление на Съдържанието! Така всеки ще си покаже уменията по PHP/MySQL. За PhotoShop Манияците ще направим нещо по-сложно: Изглед на оригинален сайт (Меню, илюстрации, цвят, линии) всичко което им е в мечтите като сайт. За phpbb любителите, ще сложим едно по закачливо и дразнещо нещо: Защита и модули за вграждане в сайт или нещо подобно. Да поправят phpbb, така че при инстал да може да се избира и за вграждане в сайт! За Flash любителите, ще ги накараме да избират: Сайт с МНОГО ама МНОГО анимации или Супер яко клипче, или някоя мъничка, но с як дизайн игрица. Това за играта не е много добре ама става дума за дизайна! Играта да не е някаква сложна а да има Много як дизайн. За CSS нещо голямо, огромнен код за меню или блог от кодове които превръщат малко текст в вълшебство Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SandPrince
Warrior within

Мнение 21/07/2007 9:41 pm      Отговорете с цитат

luudman написа:
Предложение:
Всеки прави една малка Система за Управление на Съдържанието! Така всеки ще си покаже уменията по PHP/MySQL. За PhotoShop Манияците ще направим нещо по-сложно: Изглед на оригинален сайт (Меню, илюстрации, цвят, линии) всичко което им е в мечтите като сайт. За phpbb любителите, ще сложим едно по закачливо и дразнещо нещо: Защита и модули за вграждане в сайт или нещо подобно. Да поправят phpbb, така че при инстал да може да се избира и за вграждане в сайт! За Flash любителите, ще ги накараме да избират: Сайт с МНОГО ама МНОГО анимации или Супер яко клипче, или някоя мъничка, но с як дизайн игрица. Това за играта не е много добре ама става дума за дизайна! Играта да не е някаква сложна а да има Много як дизайн. За CSS нещо голямо, огромнен код за меню или блог от кодове които превръщат малко текст в вълшебство Smile

и това като идея не е лошо.
даже е много добро.
браво Question !!!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Стари игри Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
12345678910
Страница 8 от 10

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети