Помощ :(

staf

Registered
Като гледам филм ми дава грешка. Как може да се оправи проблема. Какви кодеци трябва да си сложа да ми върви нормално, без да бъгва.

bsp.JPG


Става въпрос за този филм: http://torrents.linkos.bg/details.php?id=26041
 
ЗА BSPlayer по принцип са най-добри FFDShow :wink:
Но ако върви и с тези пак бива :wink:
 
http://files.download.bg/downloads/80/30180/1.53/klmcodec153.exe
Тука има доста плйъри и кодеци!
 
Ето и това е добро :) аз съм с него и нямам пробс :)

K-Lite Mega Codec Pack 1.54

K-Lite Codeck Pack е колекция от кодеци и свързани инструменти. Кодеците са нужни за кодиране и декодиране на аудио и видео файлове, без тях гледането на тези файлове е невъзможно. K-Lite Codeck Pack е удобно и сигурно решение за възпроизвеждането на всички ваши видео файлове. С този продукт ще имате възможността да използвате всички популярни и не до там популярни видео формати.


K-Lite Codeck Pack има няколко главни преимущества в сравнение с другите пакети:


-Продукта се обновява редовно, като ви предоставя последните версии на кодеците.
-Изключително лесен е за инсталиране и напълно конфигурируем.
-Преди да бъде пуснат в употреба, пакета е тестван многократно, така че да няма несъответствия между отделните кодеци.
-Пакета ви предоставя абсолютно всичко от което се нуждаете за да се насладите на вашите видео филми.
-Продукта е разработен в три основни пакета: Основен, Стандартен и Пълен.

DOWNLOAD
 
Ахам. Ассеss е прав. K-Lite са единствените кодеци за bsplayer ;) Иначе за тоя проблем - не е от кодеците. Трябва да преинсталираш целия BS Player. :)
 
our каза:
K-Lite са единствените кодеци за bsplayer ;)
Нищо подобно!FFDShow!!!
K-lite е съвкупност от най-добрите кодеци и плейъри :wink:
 
our каза:
Иначе за тоя проблем - не е от кодеците. Трябва да преинсталираш целия BS Player. :)
Ами аз това направих преинсталирахго и нови кодеци си сложих.
 
Да ви кажа,аз отдавна не съм ползвал тоя БСПлаейър,заради Линукса :roll:
----------------------------------
офф//
Хахахахаха!Видяхте ли кво се получи:
БСП лейър
:D :D :D

<Our>
Да, това е просто слой на БСП. БСП layer :}}
</Our>
 

Горе