Muzi4ka.CoM

svilkaa

Registered
Адрес: http://muzi4ka.com
Мото: Музикален свят, където купона няма край!
Описание:
Мястото където можете да намерите огромно количество песни и текстове, музикални новини, интервюта и биографии на изпълнители;
 
Защо слагате линк към новият ви сайт и след 2-3 минути вече пишете САЙТЪТ НЕ РАБОТИ, МОЛЯ ДА НИ ИЗВИНИТЕ?
 
admin каза:
Всеки участник си отваря нова тема със заглавие домейна с който ще участва.
Пример давам ... искате да участвате с домейна test.com и отваряте нова тема със същото заглавие и вътре пишете в кои категории искат да участвате.
 
svilkaa каза:
admin каза:
Всеки участник си отваря нова тема със заглавие домейна с който ще участва.
Пример давам ... искате да участвате с домейна test.com и отваряте нова тема със същото заглавие и вътре пишете в кои категории искат да участвате.

Наистина имах предвид някакъв сайт всъщност.
Поне някакво начало.
 
Сложих първата БЕТА версия на сайта. Единиственото нещо което работи за сега е Регистрацията, Логин-а, Добавянето на песен, и Поздрав; Другите ще ги сложа тез дни. Кажете си мнението :) в правилния път ли се движа или да обръщам
 
а в кои категории ще участва сайта? понеже за сега ми се струва добре! само фона може да смениш с нещо друго
 
1- во да кажа, че ми харесва.
Мда. Може да стане красиво и ако се постараеш ще стане полезно и
посещавано "сайт4е за музи4ка".
2-ро. Мотото ми харесва но нещо куца римата.
Защо да не е"Музикален рай, където купона няма край"
Това е предложение но не гарантирам, че е добро. :)


С тоя ИПБ ще се озориш с интеграцията но ти си знаеш.
Темплейта на форума трябва да го направиш същия като дизайна на сайта.
 
admin каза:
2-ро. Мотото ми харесва но нещо куца римата.
Защо да не е"Музикален рай, където купона няма край"
Това е предложение но не гарантирам, че е добро. :)
Да това е добро :) Ще го сменя до няколко дена в картинката ;)

admin каза:
С тоя ИПБ ще се озориш с интеграцията но ти си знаеш.

Интеграцията е готова ;) Това беше оървото нещо което направих :) Ако тя не станеше щях да мисля за друга алтернатива :)

admin каза:
Темплейта на форума трябва да го направиш същия като дизайна на сайта.
Да просто още дизайна на сайта не е готов и заради това е този скин във форума :)
 
Здрасти admin и на мен ми допадат предложенията :) ! Направо тва "Музикален рай, където купона няма край!" ... кърти! 10х за предложението, както каза СВиЛ4оКа, интеграцията е готова, за напред малко работа по форума и много скоро ще сме готови с всичко.
 
Понеже аз IE не използвам, а само Опера и FF и предимно там гледах да е добре и си мислих че и под IE ще е добре ... ще го оправя де. Все пак IE е най-използвания browser. Ако не друго за него задължително трябва да се оптимизира сайта. Ще видя къв му е проблема
 
хмм... и аз не ползвам ИЕ, но се стремя да правя сайтовете оптимизирани и за Него... защото по-голяма част от хората използват ие...
 
Ето и снимката под IE 7 (на Vista):

Untitled.png
 

Горе