gsm4e.net

малеее
верно
кога успя бе ?
аз съм направил само една страничка + темплейт файл и един ланг файл от 5 реда..
 
Е какво съм направил...една страничка и един php код за категорий , който е 5 реда :wink: Са тепърва ще правя кода за добавяне на телефони , извеждане и т.н. :)
 
Прави впечатление че вече има завършен вид.На пръв поглед изглежда че за да стане работещ сайт остава само малко двършване.

Аз никога не съм можел да правя и дизайн и динамична система едновременно.Винаги двете отделно и после ги напасвам :(
 
Е аз не съм добър с дизайна.1-во направих него за половин час и след това реших за 5 мин да направя моделите телефони.

То добре има завършен вид, но има доста неща , които не трябва да са така :) Примерно логото е сбутано, телефона е зле изрязан, но пък не съм добър с фотошопа :)
 
index каза:
Sharp - нямаш такъв GSM.
Добавих.


Имам въпрос.Трябва ли да добавям всички телефони или може 4-5 , защото добавянето ще става малко бавно...
http://gsm-world.freehostia.com/add.txt
http://gsm-world.freehostia.com/add.php
 
Като дизайн цветове и всичко е мноого хубаво :?: :?: :?: Само хедъра не мислиш ли, че е огромен :oops:

Иначе всичко останало мнооооооогогггггооооооо ми харесва ;) особенно цветовете на менюто..толкова семпли, но толкова хубави ;) :?: :!:
 
Наистина е доста голям, иначе този алкател на хайдъра е железен. Нищо не може да ги сломи.
 
human.png

Тези сигурно не трябва да стърчат така.
 
Galli каза:
Тези сигурно не трябва да стърчат така.
Хаха сигурно :D
Ще се опитам да го оправя по-късно."Пооправих" малко логото.
Сложих и надпис.Пак е големичо, но...не съм добър с фотошопа , така че
няма да е много хубаво :p
 
Я кажете , така с коментарите
добре ли е, или да го направя по-друг начин, защото ако е добре мисля
и обявите да ги направя така :)
 
Знам , ама като не е middle и се появяват чертите.Другите неща ще ги
ще ги оправя , след php кода :) .Кода беше валиден, но се появяваха
чертите... :cry:
 
Статус на сайта


Каталог на телефони - 100%
Преглеждане на телефони - 100%
Коментиране на телефони - 100%
Обяви за телефони - 100%
Игри за телефони - 100%
Новини и статий - 100%
Абонамент за новини и статий - 100%

Дизайн - 90%
Control Panel - 80%



Дайте някакви предложения още какво да добавя :D
 

Горе