Една молба

propaganja

Registered
имам тази картинка
0302.jpg
а от нея ми трябва само рамката (която е много готина нали :D ) без белия фон тоест като си я сложа на сайта вътре да мога да пъхна друга картинка или текст та някой би ли могъл да ми каже как става или което би било още по-добре да ми я направи :lol:
 
Заповядай вече няма фон и ако смяташ да слагаш картинка в нея по добре я сложи под рамката ще изглежда по яко
ramka.gif
 
Мерси за точка и начина по който става е (В менюто на PS със иконките има една гумичка като кликнеш на нея с десния бутон на мишката ти изкарва още една гумичка със звездичка тя ти чисти навсякъде цвета който си избрал да махнеш това е)!
Надявам се да съм бил достатъчно точен, за да ме разбереш!
 
да много добре го обясни и последен въпрос понеже малко са избледняли цветовете сравнение с оригинала мога ли по някакъв начин да ги оправя? :(
 
мисля че разбрах какво е станало то заради тая гумичка дето е 100 се е получило така и ако си играя със по-малка гумичка няма да се получи така прав ли съм?
 
Не това е заради формата .gif ако искаш изтегли си EasyGifAnimator инсталирай го и с него си направи картинката без фон мисля, че ще стане без да се променят цветовете :)
 
Ако я направиш .bmp неможеш да и махнеш фона само с gif става но първо преди да я направиш gif си я направи bmp и провери дали навсякъде фона е еднакъв в смисъл да няма някаде бяло на друго място по тъмно и така след това в EasyGifAnimator отваряш картинката и слагаш Transperant бяло и готово няма фон :)
 
propaganja каза:
да много добре го обясни и последен въпрос понеже малко са избледняли цветовете сравнение с оригинала мога ли по някакъв начин да ги оправя? :(

Ето ти картинката с оргиналните цветове

513840_orig.jpg
 
Не не ти излиза на бял фон просто самата картинка използва фона на страницата какъвто е фона на страницата такъв е и на картинката :)
 
SuCcEsS каза:
Не не ти излиза на бял фон просто самата картинка използва фона на страницата какъвто е фона на страницата такъв е и на картинката :)

В случая аз съм я направил в PNG и да ви кажа така става по-добре от колкото в GIF формат.
 

Горе