tables, tables only...

muses

Registered
привет ! :)
тук ще покажа няколко сайта, които аз съм правил...и с които не съм никакккк, ама никак горд честно казано.
понеже тези висши уеб творения са вече доста стари долу-горе съм наясно с всичките им минуси и недостатъци (които така и не отстраних)...

естествено бих се радвал на мнения, критики и препоръки, но едва ли някои от долуизброените сайтове някога въобще ще види re-design

както си личи от заглавието на темата - таблици, чорба от таблици...
първите два сайта имат почти готови div версии, ако мога така да се изразя, но засега ще събират прах на харда...

immobilien-bulgaria.com - недвижими имоти

www.insys-dobrich.com - климатици;
шибаната радио реклама...хм, воля клиентска :wink:

gravity co. - фен страница на gravity co., беше онлайн за около месец миналата година...ама е full of правиписни грешки...и не само
нямам представа как се вижда под различни browsers и на различни машини

dyrankylak.free.bg - археологически парк дуранкулак
това лято трябваше да придобие по-приемлив вид, но така си остана...не че е много работа, но тотално изгубих интерес
върви само под IE и 1024х678...

засега толкова...надявам се след една година да мога да покажа един хубав динамичен сайт на пхп примерено (и един спретнат html + css също би бил добър вариянт), отколкото четири сайта, на които само името им е сайт

поздрави ! :)
 
Сайтовете не са лошо :) Но както каза може в бъдеще да са малко по-диначни :) Харесват ми добри са ;)
 
:?:
ми честно да ти кажа (дори и ти спомена) някой няма да имат re-design, най-много се надявам за фен сайта на гравити (понеже и аз съм им фен) да го оправиш , че под FireFox е отвратителен.
Честно да ти кажа другите нещо не ме грабнаха...
и.. успех :)
 
почти всичките имат някакви разместрания под ФФ
чесно казано неми допадат много , можеби заради таблиците , изглеждат дървени и прекалено подридени
наи ми хареса 1вия immobilien-bulgaria.com и то заради неподредените надписи в ляво които са на флаш.
 
mute каза:
почти всичките имат някакви разместрания под ФФ
чесно казано неми допадат много , можеби заради таблиците , изглеждат дървени и прекалено подридени
наи ми хареса 1вия immobilien-bulgaria.com и то заради неподредените надписи в ляво които са на флаш.

И аз така :) :?:
 

Горе