http://lubov-bg.com <- отпаднал

jooorooo

Registered
http://lubov-bg.com

Сайт за запознанства.
Участва в категории:
1. Дизайн
2. интересна идея за сайт
3. Код

все още не е качено нищо на хоста, но скоро ще се качи 1-вата бета. колкото да не седи празно.
 
Явно никой не забелязва, че жорето е качил индекса на сайт. До сега е станало супер! :?:
 
Добре е но някак си дървено седи...Добави някое голямо любовно нещо което да влиза хем във хедъра хем и малко в менюто...И за менюто поне при мен като сменям от бутон на бутон примигва бяло за част от секундата което дразни окото. :?:
 
BaHKaTa каза:
Добре е но някак си дървено седи...Добави някое голямо любовно нещо което да влиза хем във хедъра хем и малко в менюто...И за менюто поне при мен като сменям от бутон на бутон примигва бяло за част от секундата което дразни окото. :?:
При мен в мозилата е бетон :?:
 
според мен малко е прекалено с тия сърчица.
например на бутоните - само с по едно сърце ще е по-добре според мен. :wink:
 
По мненията ви за дизайна, ще кажа само 1. това е дефаулт дизайна, който ще е по подразбиране. Всеки потребител ще може да си избира сам дизайн какъв да бъде. имаше голям застой поради проблем със сървъра, но се напредва леко по леко.
 
Винаги съм мислил че ако текста в меню-то е в центъра ще е по добре. Пробвай да го центрираш или да го сложиш както е тук на равно растояние от ляво. Ще стане супер :)
 
Мога да кажа само едно: ЕВАЛА ЖОРКА :?: :?: :?:

Жалко само, че конкуренцията ти в тези сайтове е убийствена, а всичките ползват готова система :evil: :evil: :evil:
 
adrian каза:
Мога да кажа само едно: ЕВАЛА ЖОРКА :?: :?: :?:

Жалко само, че конкуренцията ти в тези сайтове е убийствена, а всичките ползват готова система :evil: :evil: :evil:

точно там им е проблема :-D, аз мога да събера от всички най-добрите работи и да ги вържа в една огромна система... и впрочем вече има много кандидати да се регистрират.
 
adrian каза:
Мога да кажа само едно: ЕВАЛА ЖОРКА :?: :?: :?:

Жалко само, че конкуренцията ти в тези сайтове е убийствена, а всичките ползват готова система :evil: :evil: :evil:
Какво значи "всички" ? Aha.bg или Flirt4e.com да не са готови системи?? (казвам тези сайтове за запознанства защото те са най-популярните). Иначе за ttp://lubov-bg.com/ според моето скромно мнение има още доста да се поработи. Ще следя тази тема с интерес до края на състезанието.
 
jooorooo каза:
По мненията ви за дизайна, ще кажа само 1. това е дефаулт дизайна, който ще е по подразбиране. Всеки потребител ще може да си избира сам дизайн какъв да бъде. имаше голям застой поради проблем със сървъра, но се напредва леко по леко.
Жоре, дано не се расърдиш нещо.. ще си позволя да кажа, че дефаут дизайна малко дразни очитее (това жълтото) :?
 

Горе