Може ли нещо наистина шуро ?

Emperator

Registered
500 х 125 това са размерите цветове формати вие си репете :)
Само ми трябват лого на следните неща:

Отбор ''Филми''
Отбор ''Игри"
Отбор "Софтуер"
Отбор 'Анимация"
Отбор "ХХХ"

Благодеря предварително :) и (+1)
 
Виж какво направих за Филми. Ако това ти харесва кажи да направя и за другите. Е само фона ще е еднакъв а другото различно.
movies.gif
 
Готови са :)
за отбор Филми:
movies.jpg

за отбор Игри:
igri.jpg

за отбор Софтуер:
software.jpg

за отбор Анимация:
animaciq.jpg

за отбор XXX (18+):
xxx.jpg


Утре може да ги подобря :)
 
Абе човек, не, че нещо, но не можа ли да ги направиш с по-назъбен шрифт. Използвай anti-aliasing, или казано на прост език слагаш Mode на Horizontal Type Tool на всичко освен None (избираш си, но да не е none).

Edit: Опа сори, то май от шрифта :D В последната тва 18 е отвратително качество м/у другото.
 
PoDMaTRiX каза:
Абе човек, не, че нещо, но не можа ли да ги направиш с по-назъбен шрифт. Използвай anti-aliasing, или казано на прост език слагаш Mode на Horizontal Type Tool на всичко освен None (избираш си, но да не е none).

Edit: Опа сори, то май от шрифта :D В последната тва 18 е отвратително качество м/у другото.

Направи и ти аз ще ги сравня :)
 
PoDMaTRiX каза:
Абе човек, не, че нещо, но не можа ли да ги направиш с по-назъбен шрифт. Използвай anti-aliasing, или казано на прост език слагаш Mode на Horizontal Type Tool на всичко освен None (избираш си, но да не е none).

Edit: Опа сори, то май от шрифта :D В последната тва 18 е отвратително качество м/у другото.

Колега ресайзнати са затова ти се виждат назъбени :)

Иначе и според мен можеше да се постарае повече :)
 
PoDMaTRiX каза:
Защо да си кривим душата и да казваме на черното бяло.
Хубави са.
Само да им прасне един хубав шрифт и ще станат.
Само това +18 турни няква кака там разкрачена,
и готово ;)
 
boby каза:
Готови са :)
за отбор Филми:
movies.jpg

за отбор Игри:
igri.jpg

за отбор Софтуер:
software.jpg

за отбор Анимация:
animaciq.jpg

за отбор XXX (18+):
xxx.jpg


Утре може да ги подобря :)


Тия много ме кефат,но днес видях нещо тъкова http://i123.photobucket.com/albums/o295/vankata_es/teamgames.gif може те ли да измайсторите нещо подоно ?
 

Горе