My New Project (физичката ме изнерви)

Soul_Stealler

Registered
Ем, то заглавието направо говори... My New Project (физичката ме изнерви) :lol: :lol: . Тая днес по физика ме изнерви. И аз нз как, ама го направи. Каза, че някъв кат бил на наще години създал програма дет решава физични задащи... бла бла бла бла бла... и сякаш намекна, че ние не можем да направим тва... и сега съм се заел да и докажа обратното :twisted: :lol:

Ето до къде съм стигнал. Ако разбирате от физика или имате препоръки ги дайте :lol:

http://projects.soul-design.org/fizika/index.php
 
Чертичките на фона и бордер-ите на таблицата ми приличат :) Нищо - може да съм с грешка ;)

Иначе уникална идея ;)
 
Soul_Stealler каза:
Ем, то заглавието направо говори... My New Project (физичката ме изнерви) :lol: :lol: . Тая днес по физика ме изнерви. И аз нз как, ама го направи. Каза, че някъв кат бил на наще години създал програма дет решава физични задащи... бла бла бла бла бла... и сякаш намекна, че ние не можем да направим тва... и сега съм се заел да и докажа обратното :twisted: :lol:

Ето до къде съм стигнал. Ако разбирате от физика или имате препоръки ги дайте :lol:

http://projects.soul-design.org/fizika/index.php

Ъъ програма, това е сайт!? Инче добра идея но ще изисква много време.
 
fena, тъй като аз си нямам никаква идея от правене на програми правя сайт.А пък и мисля, че е по-добре да е online... В сайта винаги може да се добави нещо още, а пък и не трябва да се сваля :roll:
 
знам ;) . Бекграунда ти е 100% познат :lol: , ама нямаше какво друго да сложа. Като избера друг цвят тогава ще го променя :)
 
Физика? WTF? :lol: Лелее по физика само 3-ки имам :lol: Мен ако питаш това е много дълга работа(нали съм мързел...) иначе хубуу си го измислил, но цвета е много тъмен :wink:
 
Физика! :)
Имам някъде в чекмеджетата диплома по физика.
Физиката може да бъде забавна, ако се насочиш към такова съдържание, може да имаш успех.
Ето например една лесна и забавна задача:
Всички обитатели на Земята се движат заедно с нея около Слънцето със скорост 30 000 m/s или 108 000 km/h. Кога се движим около Слънцето по-бързо, денем или нощем?
 
bafitu каза:
30 000 m/s е .. ~ 108 000 km/h
:)
нях нях радвам се , че неуча физика.Много я мразя.
Що така бе хора?
Нима не ви впечатлява страхотната скорост, с която хвърчим из Вселената?
Сигурно представата ви за физиката е свързана само с формулите и таблиците в учебниците и с
физичката ме изнерви
.
 
ами не точно ..
физиката (май) има нещо общо и с математиката.
Която също я мразя както и много други..
Кофтито на физиката е , че има много формули и други работи които незнам как се казват :D
Физиката не е само космос и вселена (астрофизика май беше :) )
Гадното в училище е , че ни карат едва ли не да учим уроците наизуст , а така не се запомня за дълго време...
е има си и хора който ги влече , всеки си има различни разсъждения :)
успех със сайта...
 
Супер е сайта но не е ли много наситено синъото ? Иначе ако го наблъскаш яко с информация може да участваш във Физика в моите очи :)
 
По физика се мъчим ,
3-ци да вържем :D


Обикновенно в час по физика , или спя /първи час ни е / или блея и си мисля за съвсем различно нещо от урока :lol: :lol:
 

Горе