фотошоп?

hacky

Registered
Значи попадал съм на уроци кадето ти показват как да си направиш цял сайт с фотошоп, ама то става една картинка, нз после как се прави да стане самия сайт, линкове и тн...някой може ли да обясни или да даде някой уроче. надявам се че сте ме разбрали
 
след като си направил картинката я нарязваш на по малки картинки и сгловяваш частите с HTML

пп препоръчвам ти да работив с div-ове по лесно е и няма толко бъгове с различните браузари
 
Ти като му кажеш така нарязване, ще те разбере . .. :lol:
Използвай Slice Tool.
След като го нарежеш,ако не се лъжа Фотошопа имаше функция да ти покаже готовият код,ама не съм мн сигурен :)
 
NetCutter каза:
Ти като му кажеш така нарязване, ще те разбере . .. :lol:
Използвай Slice Tool.
След като го нарежеш,ако не се лъжа Фотошопа имаше функция да ти покаже готовият код,ама не съм мн сигурен :)
какво да му кажа като не знам как се казва инструмента за рязане :(
 
Ако имаш предвид бавното зареждане, заради мнооогото картини, това може много лесно да се поправи!
Оставя само по важните, а другите ги по оправя!Въпроса е просто да получи сорса от Фотошопа(нали можеше да ти го даде?)!
 
Да, ще ти го искара като цял сайт :) Мяташ го в някоя програма с графично редактиране. Примерно: DreamWeaver и си готов :)
 
Чакай малко, че не схванах нещо. . .Ще ти даде ли направо кода Фотошопа или трябва да го метнеш в DreamWeaver, за да ти даде кода ?
 
NetCutter каза:
Чакай малко, че не схванах нещо. . .Ще ти даде ли направо кода Фотошопа или трябва да го метнеш в DreamWeaver, за да ти даде кода ?
фото шопа дава код но този код който го дава е малко не както трябва нестава като хората ако искаш да си го направиш както трябва сам трябва да си напешеш кода
ето един прост урок за създаване на сайт с фотошоп и сгловяване на частите с DW
http://zymic.com/view_tutorial.php?id=118
 
NetCutter каза:
Чакай малко, че не схванах нещо. . .Ще ти даде ли направо кода Фотошопа или трябва да го метнеш в DreamWeaver, за да ти даде кода ?
Ами като е на фото-шоп сайта ще го едитва по-трудно.
А нд дв готов сайт по-лесно се едитва :)
 

Горе