Архив

NeedFix

Registered
Предлагам да се направи един подфорум наречен Архив ,където да се прехварлят най-добрите теми ,така че във всеки друг подфорум да останат само най-новите теми без завършена тема.Още един подфорум където всеки желаещ да дава линк са сайтове с изключителен дизайн за да могат все още "зелените" в тая наука да взимат идеи.
 
NeedFix каза:
Предлагам да се направи един подфорум наречен Архив ,където да се прехварлят най-добрите теми ,така че във всеки друг подфорум да останат само най-новите теми без завършена тема.Още един подфорум където всеки желаещ да дава линк са сайтове с изключителен дизайн за да могат все още "зелените" в тая наука да взимат идеи.

Подкрепям второто. :?:
 
Първото не ми харесва!Второто става но може место раздел да се пусне една важна тема и там да се дават най добрите сайтове и да се коментират отколкото да има празен раздел.
 
Хммм това дасе остават най-добрите теми неми харесва щот се някога щети потрябва нещо и няма от къде даго намериш.А че трябва да има такъв по форум трябва..
 
Добре давайте една анкета :twisted: :twisted: , аре подкрепям с ДВЕ
ръце и двете предложения ... :D :D :)
 
Като казах да се създаде Архив имах предвид подфорум който всике да може да разглежда и търси темите ,който го интересуват(само завършени теми , който да се локнат)
 
Bathory каза:
Повярвайте ми доста време съм отделял за мислене на перфектния форум (за разделите става вапрос) и мисля, че това с Архива не е добра идея.По добре всяка тема свързана с дадения раздел да си остане там...
А за второто по добре една тема в която всеки които види някой хубав сайт да го предостави на другите ;), цял раздел не си струва....
Лично мнение!
Напълно се съгласявам със теб
 
Bathory каза:
Повярвайте ми доста време съм отделял за мислене на перфектния форум (за разделите става вапрос) и мисля, че това с Архива не е добра идея.По добре всяка тема свързана с дадения раздел да си остане там...
А за второто по добре една тема в която всеки които види някой хубав сайт да го предостави на другите ;), цял раздел не си струва....
Лично мнение!

То не пречи да отиде в архива и пак да си остане в темата.
Просто ще пище "Преместена в архив" и ще си стои на двете места. :wink:
ТАм е работата, че и аз мисля по този въпрос.
НЕ искам да стават много форумите.
НАкъсва се .
 
Хора задане се занимавате с излишни работи ви предлагам така да си го оставите и само преместите темите където им е мястото.А за форума както е сега смятам че си е екстра и че просто трябва да се пуснат двам трима модератора който да следят какво и къде се пише. :?: :?:
 

Горе