За всички участници в ПТП и не само

crashbg

Registered
CrashBG.Com - сайт за всички участници в ПТП, адвокати, дознатели, следователи, застрахователи и за всички онези който се интересуват от темата ПТП. Сайта има и ФОРУМ с много полезна информация за това какво да правим когато сме участници в ПТП.
 
Ми да ти кажа чесно не ми харесва. Хеадъра бива, но това сиво на отиз бял фон отдолу мн кофти ми соти.
 
Приемам забележката, но за да бъде изцяло завършена критиката ти :wink: трябва да ми кажеш - Според теб какъв цвят да сложа ?
В смисъл какъв ще е добре според теб :wink:
 
мн реклами ... мн страшно мн направо ... и дизайна не ми харесва ... ако оправиш тези неща ...
 
crashbg каза:
Да разбирам, че многото реклами са проблем за сайта...???

Без тях се оказа, че не става.
Просто не става без банери.
Аз най много мразя банерите но няма друг начин за реклама.
Сайта е тематичен и има информация за "еди какво си".
Понякога се налага човек да се учи в движение.
В смисъл :
Еди кой си разбира от програмиране, друг от дизайн тряти от ПТП-та.

Или трябва да са трима човека или трябва този дето разбира от ПТП-та
да се научи да прави сайтове.

Това е истината.

Аз няма да забравя, че един човек преди време задаваше някакви
странни въпроси относно новия си сайт ( predavatel.com ) и
хич не се справяше.
И аз си мислех "Къде е тръгнал пък той" ама сега си мисля
"Я па тоя къде е стигнал". :)
 
Аз от HTML, PHP и каквото и да е там свързано с тези езици не разбирам и грам. Това което виждате като готов продукт съм си го правил сам. Задавал съм въпроси на кого ли не за да изглежда така както го виждате в момента. Знам, че винаги може и по-добре :wink:
Аз разбирам от разследване възстановяване на ПТП и съм далеч от HTML, PHP и т.н.

Приемам всички забележки с изключение на тази за банерите. Живеем във век на технологиите и рекламата е неразделна част от успеха на всеки без значение в каква област се занимава.
 
По отношение на съдържанието тоя сайт е супер. Дано само не ми се налага да го използвам наистина ( аз все още си търся кола).
Има някои неща които ми вадят очите и направо не се четат - червеният шрифт и надписите new.
Желая ти успех! :)
 
аз хубаво ти натраках какво е зле :) но не казах какво е добре :) таа... мн ми харесва че си направил сайта на различни езици ... това означава доста голяма алдитория :) този речник от къде го избара:) хвана ми окото :П[/list]
 
Ами първо преведох сайта на English и след това с помоща на интернет и на другите езици. Имам превод на още 6 езика, но ще стане много претрупано със знаменца и затова не съм ги сложил. Според мен English и Deutsch са основните за един сайт.
 
и според мен аз съм знам Deutsch i English :) но аз те питам за онлине преводача от каде го набара;)
 
интересно ми е рекламата от каде си я сложил :)
 
аз я видях :) от къде е:П
 
Уеб сайта на CrashBg.Com вече е с нова визия. След всички отправени към мен критики тук във форума се замислих и ето моята реакция не закъсня. Очаквам мненията ви. Моля Ви не ме спестявайте критиките, аз от тях се поучавам. :?:
 
Много впечатляващо. Изглежда добре се справяш с картинките, за разлика от мен. Как успя да промениш изгледа на сайта?
Текстът на он-лайн преводача е отрязян от страни.
 
Благодаря за хубавите думи :wink:
Малко Fotoshop, PHP, HTML и промяната е налице. :p
Това за текста на преводача и аз го видях, но неможе да се събере иначе. Това е максималният размер. Според мен важното е да върши работата за която е предназначен преводача :?:
 

Горе