Как мога да редактирам фоотер?

skylamer

Registered
Моля някои да ми помогне или поне да ми каже как да редактирам фоотер на форума ми плз шот искам слагам некфи рекламки,броячи и др. плс HELP :cry: :lol: :cry:
 
Имаше накакъв начин за махане на банерите в такива фрее форуми.
Ама трябва да дадеш инфо къде е този форум и какъв е.
Тук а сме го коментирали 2 пъти поне но понеже не ме интересува пряко
и не съм запомнил какво беше.

Дай малко инфо и другите ще ти кажат става ли или не.
 
Миии братле sorry за закъснението, но чак са се добарах до PC-to :lol: Емии значи форума е http://hauhau.freehostia.com ( Това е РЕКЛАМА :D ) на phpBB 2.0.21 е и имам ftp достъп и искам в footer-a да сложа ваши банери и някви др. работи като броячи и разни екстри и да кажа хоста е Free :twisted:
 
отваряш файла /templates/твоя темплейт/oveoverall_footer.tpl и в него добавяш или триеш каквото искаш :)
 
То той ако се беше разтърсил по папките щеше да го намери ... Ама не махай отдоло текста ... Просто хората са се трудили толкова много за темплейта и самия форум, че си нямаш и на представа ... Просто сложи това което искаш да пише под надписите ... Това мое лично мнение пък ти прави каквото искаш.
 
Интересно ми е, защо пишеш като нямаш какво да кажеш :) ;)
То той ако се беше разтърсил по папките щеше да го намери ...
Нали за това е форума ;) Да пита, за да не търси :p Хвърли един поглед на правилата тука все пак 8)
 
Естествено, че няма да го махам той тоз Mike Lothar, много си го уважавам лично аз начи след тва дето го пише слагам тва дето аз искам ок ок 10x :lol: :lol: :lol:
 

Горе