Как да махна тази глупост

E398

Registered
Как да разкарам тая тъпотия ;( Примерно когато едит-на някое мое мнение и отдолу пише: "Мнението е променяне в еди колко си часа еди колко си пъти" Как да го махна т'ва щото много, ама много ме дразни. Мерси :)
 
Не ми се търси сега, но ако бях на твое място щях да отворя lang_main файла, да го намеря това и да оставя празно място в кавичките ;)
 
^METALLICA^ каза:
Как да разкарам тая тъпотия ;( Примерно когато едит-на някое мое мнение и отдолу пише: "Мнението е променяне в еди колко си часа еди колко си пъти" Как да го махна т'ва щото много, ама много ме дразни. Мерси :)

Отваряш language/lang_bulgarian/lang_main.php и после намираш следните редове:

Код:
lang['Edited_time_total'] = "Последната промяна е направена от %s на %s; мнението е било променяно общо %d път"; // Last edited by me on 12 Oct 2001, edited 1 time in total
$lang['Edited_times_total'] = "Последната промяна е направена от %s на %s; мнението е било променяно общо %d пъти";
изтриваш ги, сейфаш и трябва да го няма :) В моя форум се получи.
 
yibo каза:
^METALLICA^ каза:
Как да разкарам тая тъпотия ;( Примерно когато едит-на някое мое мнение и отдолу пише: "Мнението е променяне в еди колко си часа еди колко си пъти" Как да го махна т'ва щото много, ама много ме дразни. Мерси :)

Отваряш language/lang_bulgarian/lang_main.php и после намираш следните редове:

Код:
lang['Edited_time_total'] = "Последната промяна е направена от %s на %s; мнението е било променяно общо %d път"; // Last edited by me on 12 Oct 2001, edited 1 time in total
$lang['Edited_times_total'] = "Последната промяна е направена от %s на %s; мнението е било променяно общо %d пъти";
изтриваш ги, сейфаш и трябва да го няма :) В моя форум се получи.

Мерси, стана :)))
 

Горе