- Как да си сложа чат на сайта.
1234
WT форуми -> HTML / Javascript / CSS -> Как да си сложа чат на сайта.
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
Player_pz
Tourist Defender

Support: 12
Bonus: 203
Мнение 19/09/2005 11:45 pm      Отговорете с цитат

Единсвеното което ми прави впечатление е че ми отвария Warning Security прозорец !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mute
Активен
Активен

Support: 167
Bonus: 1785
Мнение 20/09/2005 12:26 am      Отговорете с цитат

и надявам се даваш Yes когато ти излезе Warning Security защото ако дадеш NO неможеш да влезеш е чата

btw това е парвата полулярна тема в форума Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
breakneck
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 27/09/2005 3:31 am      Отговорете с цитат

А бе хора, защо се мъчите толкоз с тези чатове. Smile Отидете на http://myshoutbox.com и си регистрирайте един. Много са добри и удобни и са вече доста разпространени. Има си емотикони и разни други ефекти за текста. Също така сте си пълни администратори на чата. Влизате в контрол панела си разбира се от сайта. Wink Има доста настройки, така че да го направите така както на вас най-ви харесва.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mute
Активен
Активен

Мнение 27/09/2005 11:20 am      Отговорете с цитат

тука ставаше вашрос за чат които се сварзва към ИРК поне аз така разбрах. Това с шоубокс-а съм го пробвал и неми хареса особено немисе вързваше с дизаина на сайта дори ако имаш пхп хостинг мога да ти дам същия като този от твоя саит само да си го инсталираш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
breakneck
Нов
Нов

Мнение 27/09/2005 3:28 pm      Отговорете с цитат

mute написа:
тука ставаше вашрос за чат които се сварзва към ИРК поне аз така разбрах. Това с шоубокс-а съм го пробвал и неми хареса особено немисе вързваше с дизаина на сайта дори ако имаш пхп хостинг мога да ти дам същия като този от твоя саит само да си го инсталираш.
Е, то там си има опции за смяна на цветовете на чат кутията (ако това имаш предвид). Иначе аз пък в началото пробвах този чат който беше дал в началото, ама не ми хареса особено, за това и го махнах. Първо трябва всеки да има JVM, второ много се бави при зареждане и трето не може да прочетеш предишните съобщения след като влезнеш. А за един не чак толкова популярен сайт това не е добре. Wink А този чат който казваш че е същия като в моя сайт, какво представлява. Имам хостинг който да поддържа РНР, така че може да го пробвам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mute
Активен
Активен

Мнение 27/09/2005 11:17 pm      Отговорете с цитат

влизал ли си в IRC този чат които предлагам аз всащност е mIRC клиент такаче чатиш в реално време. Ето ти линка кам чата http://zymic.com/show_downloads_sub.php?id=2 има две версии доколкото си спомням няма никаква разлика с това което виждам на твоя саит единствено че си е на твоя сарвер
Върнете се в началото
staf
σχήπτρον

Support: 9
Bonus: 559
Мнение 27/09/2005 11:45 pm      Отговорете с цитат

ето един много хубав чат сървар http://www.echatserver.com/
Върнете се в началото
breakneck
Нов
Нов

Мнение 28/09/2005 1:23 am      Отговорете с цитат

mute написа:
влизал ли си в IRC този чат които предлагам аз всащност е mIRC клиент такаче чатиш в реално време. Ето ти линка кам чата http://zymic.com/show_downloads_sub.php?id=2 има две версии доколкото си спомням няма никаква разлика с това което виждам на твоя саит единствено че си е на твоя сарвер
Аха. Да верно че няма голяма разлика. Верно че да си е при теб си е най-добре. Така поне си спестяваш излишни кахъри с разни админи. Wink Иначе това за mIRC ще го приема за бъзик. Wink Надали има човек, който незнае вече какво е това. Smile

Незнам, аз mIRC вече отдавна не ползвам. Предпочитам си моя тип чат. Razz
Върнете се в началото
fci
Нов
Нов

Bonus: 3
Мнение 09/02/2006 6:27 pm      Отговорете с цитат

Как да си направя нещо такова - http://forum.platinumgame.com/chat/frameset.php

Sad Sad
Върнете се в началото
staf
σχήπτρον

Support: 9
Bonus: 559
Мнение 09/02/2006 9:23 pm      Отговорете с цитат

Този скрипт съм го виждал.Ползвал съм го преди време но сега не мога да се сетя от къде го взех.
Върнете се в началото
LiRiX
Tourist Defender

Support: 165
Bonus: 777
Мнение 08/04/2006 6:32 pm      Отговорете с цитат

Как да направя примерно още докато се влезе в чата да има
Въведете ник парола и после да се изпращат към самия джава чат да се каннекне с тоя ник и парола
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
STaNiMiR
Турист
Турист

Support: 3
Bonus: 4
Мнение 10/05/2006 12:38 am      Отговорете с цитат

[01:35] Connecting...
[01:35] Unable to connect : java.net.UnknownHostException : irc.techno-link.bg прохи сам как да го упрая
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> HTML / Javascript / CSS Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
1234
Страница 3 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети