Скайп в Профил

Shorter

Registered
Ми,значи има един такъв урок,но нещо не баца ...
Ако може да кажете,главно се обръщам към админа,защото той разбира макс от сякви видове,и усещам,че сам си пише кодовете,не съм сигурен дали е така,но неговите резултати(които той дава) стават много по-хубави от някои готови модове от phpbb.com или подобни сайтове ...
Та,как мога да си сложа Скайп демек още когато се регистрира потребителя да има право да си пише скайпа че иначе е кофти,секи да си слага в подписа "звънни ми в скайп" и други от тоя сорт,тъй че мерси предварително :?:
 
Не съм пиал такъв мод и в момента нямам време да пиша.
Провери в официалния сайт на phpBB за такъв мод.
Има най малко 2.

Незнам защо урока не работи.
Може ти са си сгрешил нещо.
:?
 
ми,не знам но като гледам и на другите потребители не работи,въпреки че го пробвах и на мен не тръгна ;(
 
защо просто не преименуваш в профила примерно "MSN Messenger:" да стане "Skype" и да смениш картинката да е като скайпа? :)
 
hrischo каза:
защо просто не преименуваш в профила примерно "MSN Messenger:" да стане "Skype" и да смениш картинката да е като скайпа? :)
мдаа,добра идея,ама само кажи как,че си падам малко индиянец ..
 
Shorter каза:
hrischo каза:
защо просто не преименуваш в профила примерно "MSN Messenger:" да стане "Skype" и да смениш картинката да е като скайпа? :)
мдаа,добра идея,ама само кажи как,че си падам малко индиянец ..
Отваряш language\lang_твоя_език\lang_main.php
търсиш този ред $lang['MSNM'] = 'MSN Messenger'; заместваш го с този $lang['MSNM'] = "Скайп"; след тва отиваш в templates\твоя темплейт\images\lang_english триеш icon_msnm.gif след тва сваляш тази картинка ТУК и я кръщаваш icon_msnm.gif
 
Аз знам как да направите под ника или под аватара на потребителя да пише дали е онлайн в скайп.. :lol: ако искате ще ви напиша кодчето :)
 
Dido_net каза:
Аз знам как да направите под ника или под аватара на потребителя да пише дали е онлайн в скайп.. :lol: ако искате ще ви напиша кодчето :)


Ми айде де!
 
Ми, ето :lol:
начи, ето тва е линка към мини иконката за онлайн - http://mystatus.skype.com/smallicon/dido_net

dido_net е скайп името на което трябва да се проверява дали е онлайн човека

ето още един пример с линк-а http://mystatus.skype.com/smallicon/rado_eminem


тва е на Soul_stealler :lol:

сега нямам време да напиша другата част, как да го поставите под аватара/името си и в прегледа на профила.. ако можете сами - давайте :)
 
ммм това са иконки но то се слага кодче ... някво до колкото знам ако го сложиш ще съм ти мн благодарен :)
 

Горе