Ninja World

Player_pz

Registered
Търся хора , които разбират от php и mysql . Също така и дизайнери .Проекта се казва ninja world и ще се развива в света на наруто .
 
аззззз наруто :) игра ли ще правиш или фен сайт ?? ако е игра мога ти помогна с дизайн си направих и пазара е готов :) ама нямах време да се занимавам
 
оки
naruto.jpg
ето картинка от дизайна и това човече което мислех че трябва да ти е героят :roll: имам 20 подобни :) само кажи и идвам
 
щом е наруто влизам.Може и както е сайта за играта и да има нещо и като информационен сайт за наруто(епизоди инфо и т.н).Мога да помагам за php/mysql
 
lud2 каза:
щом е наруто влизам.Може и както е сайта за играта и да има нещо и като информационен сайт за наруто(епизоди инфо и т.н).Мога да помагам за php/mysql

Само игра , не мисля да правя конкуренция на фен сайтовете засега ...

BattleGrounds каза:
оки
naruto.jpg
ето картинка от дизайна и това човече което мислех че трябва да ти е героят :roll: имам 20 подобни :) само кажи и идвам

определено трябва нещо по-добро .. затова се търсят дизайнери ...
 
Player_pz каза:
lud2 каза:
щом е наруто влизам.Може и както е сайта за играта и да има нещо и като информационен сайт за наруто(епизоди инфо и т.н).Мога да помагам за php/mysql

Само игра , не мисля да правя конкуренция на фен сайтовете засега ...

BattleGrounds каза:
оки
naruto.jpg
ето картинка от дизайна и това човече което мислех че трябва да ти е героят :roll: имам 20 подобни :) само кажи и идвам

определено трябва нещо по-добро .. затова се търсят дизайнери ...
Ок.Кажи ккъде да се разбираме :wink:
 
Май сега е момента да обявя че правя любителски превод на български на мангата.Ако някой иска да помага...
 
Player_pz каза:
Хайде де , не бих отказъл на един двама потошоп майстори :roll:

P.S. BattleGrounds бачкаш ли с php ?
Кажи някакъв skype или icq на лс или тук да те питам някой работи
 
Значи , който мисли сериозно да се занимава с това -> http://ninja.inc.md

П.С. Кажете дали бавно го отваряте ...
 

Горе