- Прецаках си компютъра!HELP!
12
WT форуми -> Софтуер Хардуер -> Прецаках си компютъра!HELP!
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
our
Редовен
Редовен

Support: 17
Bonus: 123
Мнение 16/01/2006 4:34 pm      Отговорете с цитат

System restore ? Предполагам че може да стане по този начин... Или през Comand Promt-а да се изтрият всички... Ама както виждам е останал само един троянец. Smile Поне вече няма нужда да се преинсталва Windows.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bafitu
Активен
Активен

Support: 102
Bonus: 224
Мнение 16/01/2006 6:19 pm      Отговорете с цитат

our написа:
System restore ? Предполагам че може да стане по този начин... Или през Comand Promt-а да се изтрият всички... Ама както виждам е останал само един троянец. Smile Поне вече няма нужда да се преинсталва Windows.

незнам вече кой го ползва това "system restore" аз след инсталация веднага си го изключвам, както и опцията за ъпдейти... за троянците качи си .. Ad-Aware SE Professional тя е точно за това .. за касперският значи трябва ти "ключ" или по точно License Key , той представлява един регистър...ще се опитам да ти кача 1 с който съм аз , но той е до 22.2.2006 т.е. тогава изтича срока.За Safe Mod-а , значи след рестарт започваш да натискаш F8 докато ти излезе едно нещо като меню и най-отгоре трябва да пише нещо такова :
Safe Mode
Safe mode with Network Connection
Safe Mode with Command prompt
избираш най-горното и ти влиза под Safe Mode СЛЕД това пускаш да сканират програмите за троянци , за вируси ...
Едит: ето ключа който ползвам тука го имало същия : http://free.data.bg/wankata/Kaspersky%20Anti-Virus/000851DB.key
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Софтуер Хардуер Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
12
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети