RQ: Четка за кървави петна

Smirnoff

Registered
Здравейте фотошопъри!
Трябва ми някаква четка ли, приставка ли не знам как се казва за фотошоп с която като мина върху бяло поле да стават все едно капки и локви от кръв. Имаше някаде такъв урок и трябваше такава четка. Тогава неможах да го напрая щото я нямах :( . Сега ми трябва за друго и пак я нямам :(

Моля ви кажете ми от къде да си я сваля :?
 
Натисни тук :D
Това е мястото им за даунлоуд.Имат много хубави четки.Едно от първите ми "изрудски" творения с такива четки беше точно от този сайт. :)
 
мерси много :)


П.С ***

Божее... аз съм изгубил темата "как се инсталират четки" :lol:
Някой може ли да ми я даде :oops: или ако може с 3 - 4 думи да каже какво се прави при инсталацията на четката :?
 
Предполагам са в рар архив.
Разархивираш ги някъде, натискаш на тула за четките, дясно копче , излиза ти една стрелкичка, натискаш я и даваш Load и от там ще се справиш :)
 
114915_orig.jpg


proofi тва аз ли сам кьораф щото на всичко кликнах с дясното копче и нема лоад :lol:
 
Ще го обясня по просто :lol:
Отваряш документ, натискаш на тула за четките, местиш курсора към документа натискаш дясно копче, ще ти излезе избор от четки с избор на големината им съотвено.Горе в дясно има една стрелка обвита в кръг.Натискаш на нея и даваш Load Brushes нещо такова и посочваш разархивираните четки. :)
 
Олееее басии... :shock: :shock: :shock:
Тва тряа си зема отпуска да я намеря тая стрелкичка :lol: :lol:
колкото е маничкаа.. тарсих я 5 минути :lol: :lol:
лоаднах я мерси много на Pr0oF :?:
 
Pr0oF Ето какво сътворих!
Тая фотошопщина ще ти я дам на тебе
( тя и без тва 60% си е на теб зарди четките :lol: )
Save си я! И да знаеш, че ми е 1-вата от тоя тип и е за тебе 8)
И пак мерси за четките :?:

47378_618.JPG
 
Ха-ха , мерси :D
Капката може малко да я направиш по бледа, а най-доло където вече свършва може да направиш 1 Lens Flare съвсем малък, нали знаеш като падне капчица в/у вода и как се появява нещо като звездичка :D .Експериментирай.
Лека
 
Не съм гледал горе какво е писано, но един от най-добрите сайтове, в който има не само четки за фотошоп, е deviantart.com. Тук има урок как се лоудват четки.
 

Горе